Нека намерим най-тънките цени.
kozl - майстор
Тая батерия 12V 4Ah, вероятно има специално зарядно само за нея, това ми идва наум. Но пък се зарежда на зарядното от ъглофлексчето.
Загледах двете зарядни за 12V батерии нова/стара версия еми и двете имат по две контактни пластини към батерията, което ме кара да си мисля, че схемите на зарядните са еднакви и разликата м-у двете версии е само геометрична. Но проверката може би ще покаже най-точно.
Купих за приятел винтоврътчето за 12V. 12V 4Ah става и на винтоврътчето дето е сега по щандовете.
Моето винтоврътче е от старата версия и идеята ми е да му прорежа шлици за да работи с двата модела батерии.
Като сравнявах двете винтоврътчета и кво установих.
На новата серия патронника бие мале в повече. Старата серия има по як момент на затягане на последната позиция.
Аз взех от винтовърта 12в - като новак ми се стори доволен
stefanjor - специалист
От 12 V серията имам само това:
https://www.amazon.co.uk/Parkside-Circu ... B07FL9TV61
Но гледам е от серия А.
Предполагам тези батерии няма да паснат освен ако не си поиграя малко... :)
cholev - майстор
пет май 31, 2019 1:56 pmkozl написа:
....
Загледах двете зарядни за 12V батерии нова/стара версия еми и двете имат по две контактни пластини към батерията, което ме кара да си мисля, че схемите на зарядните са еднакви и разликата м-у двете версии е само геометрична. Но проверката може би ще покаже най-точно.
....
Гаче зарядните са еднакви. Поне от такова впечатление останах от видеото на хранцузина:

kozl - майстор
На платките във видеото се виждат мощните транзистори, които при Х серията 21V липсват.

В лявата страна 18 и 21V / в дясната страна 21V X серия


Изображение


Изображение

Което ми подсказва, че зарядните за 12V батерии са еднакви. Това също е в пдкрепата на тезата, че батериите се различават само по разположението на шлиците. Защо обаче :?

А па на 4А-12V батерия се появил още един метален чеп :?
Прикачен файл:
bat 12V_2-4 Ah.jpg
bat 12V_2-4 Ah.jpg (97.76 KиБ) Видяна 2982 пъти
пишман_майстор - майстор
Перфоратора от четвъртък ( Х12 ) дали ще отдава написаните 1дж удар...
Някой да си е купувал модела с аку PABH 20-Li B2 ? Аналогични параметри имат , ако "става" за 6мм свредло за бетон, ще е добре значи.
plamen6703 - майстор
Перфоратора от четвъртък е без пари, който го вземе винаги може да го пробва дали му върши работа и като прецени, че не му върши работа може да го върне и да си вземе парите обратно.
Ако перфоратора е наличен в четвъртък към обяд със сигурност ще го купя. :partyman:
falosa - напреднал
нед юни 02, 2019 10:20 amпишман_майстор написа:
Перфоратора от четвъртък ( Х12 ) дали ще отдава написаните 1дж удар...
Някой да си е купувал модела с аку PABH 20-Li B2 ? Аналогични параметри имат , ако "става" за 6мм свредло за бетон, ще е добре значи.
Имам перфоратора 20 волтовия.Приличен е за тухла и мазилка.За бетон.....не съм чак такъв оптимист да го ползвам. Но пробивах плочки в банята и се справи.Даже тухла с неговия удар не я троши (не му е силен удара). :drinkers:
pastora - помощник
Някой да сподели мнение за такера от миналата събота ? :?:
Също и за зегето от четвъртък?
И компютъра за напояване от предстоящата събота?
agj - майстор
нед юни 02, 2019 10:28 pmfalosa написа:
нед юни 02, 2019 10:20 amпишман_майстор написа:
Перфоратора от четвъртък ( Х12 ) дали ще отдава написаните 1дж удар...
Някой да си е купувал модела с аку PABH 20-Li B2 ? Аналогични параметри имат , ако "става" за 6мм свредло за бетон, ще е добре значи.
Имам перфоратора 20 волтовия.Приличен е за тухла и мазилка.За бетон.....не съм чак такъв оптимист да го ползвам. Но пробивах плочки в банята и се справи.Даже тухла с неговия удар не я троши (не му е силен удара). :drinkers:
Е защо тогава му викат-перфоратор?Тухла и плочки се пробиват и с бормашина с удар, и то дори и с най евтин Райдър! :)

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 6" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: