Нека намерим най-тънките цени.
пишман_майстор - майстор
вт юни 04, 2019 10:11 pmjekasus написа:
пишман_майстор написа:
Може ли малко подробности с какъв механизъм е?
Лагер люлеещ.
Да, разбрах, успокоих се :) пак е с пневматика значи. Такъв тип се ползва предимно от машини с хоризонтален мотор, при вертикален е по-друго изпълнението.
П.п. сега видях и линка на колегата под поста . Познал съм
Chefo77 - майстор
Бате Емо, по-добре не го вземай изобщо. Ниската цена и добрата гаранция са в пълен противовес с качества му...
grizan1980 - специалист
ср юни 05, 2019 7:59 pmAndri01 написа:
Взех такова ,когато го пуснаха първия път. Върнах го: режеше на криво,лъча беше изместен с 2мм. Смятам да взема пак и дано този път да не съм Марко Тотев :) Ако не - пак ще се връща!!
Явно не съм бил само аз с криво зеге ...... и аз го върнах че режеше накриво , но със вторият опит вече беше бетон ..... дори си взех и това на батерията ... Понеже имам някакъв страх от ъглошлайфа си го ползвам най редовно :)
stefanjor - специалист
Пусто любопитство, не сдържах и ги взех.
Пускам една снимка ако някой, като мен се чуди какво точно представляват тези свредла.
Единствено ме притеснява това скосяване на бургията... за в бъдеще, като я сменям дали ще работи с обикновенна... :?:

Прикачен файл

Lidl_01.jpg
Lidl_01.jpg (104.81 KиБ) Видяна 2026 пъти
EDI - майстор
Те са си специализирани за центроване.При тях почти няма износване в годините.
kozl - майстор
чет юни 06, 2019 10:56 amstefanjor написа:
Пусто любопитство, не сдържах и ги взех.
Пускам една снимка ако някой, като мен се чуди какво точно представляват тези свредла.
Я па като ми потребат, оти от дъжд на ветер се случва и се чудим :? къде съм ги скрил :-D
И па пробивам с обикновени :x
vikontii - помощник
Здравейте, да се похваля. От днес съм горд собственик на акумулаторния храсторез. Вече е изпробван. Минах около 100 квадрата бурени до кръста. Батерията издържа славно, може и за още толкоз, че и повече. Индикатора за нивото все още е на горното ниво (за справка 3 нива са). Нямах време за целия двор, затова набързо само го пробвах. Засега му давам 6. Междувременно си взех и акумулаторния перфоратор, за да ползвам и двете батерии,ако се наложи. Добра изработка са.
Passa - специалист
чет юни 06, 2019 6:18 pmvikontii написа:
Здравейте, да се похваля. От днес съм горд собственик на акумулаторния храсторез. Вече е изпробван. Минах около 100 квадрата бурени до кръста. Батерията издържа славно, може и за още толкоз, че и повече. Индикатора за нивото все още е на горното ниво (за справка 3 нива са). Нямах време за целия двор, затова набързо само го пробвах. Засега му давам 6. Междувременно си взех и акумулаторния перфоратор, за да ползвам и двете батерии,ако се наложи. Добра изработка са.
Кой от двата модела си взел ? Мисля че бяха два типа. Едното беше храсторез, а другото ножица за трева с приставки.
Понеже и аз търся решение на проблема с бурените из двора.

И колко жилави са тези бурени до кръста с който се справя тази машина?
kr1100 - майстор
[quote=Passa
И колко жилави са тези бурени до кръста с който се справя тази машина?
[/quote]

с много работа. Нито едното за което питаш не става за теб. Само яка моторна коса
пишман_майстор - майстор
Взех перфораторчето на 12в. Изпробвах го :
Плюсове : лек, без кабел, ниска цена, ниско ниво на вибрации
Минуси: ниска мощност, не знам как са на други марки с 12в батерии. Или аз имам по-големи очаквания.
Малък капацитет акумулатор, със заредена батерия пробити 6 дупки с ф-8мм с дълбочина около 100-110мм в бетон , и около 24 дупки в мазилка/тухли. Дупките са пробити в разстояние на около час. Т.е. с паузи на серии по 5-6 . Клекна и загря батерията.
Липса на втори акумулатор.
Препоръка: задължително покупка на втори акумулатор, ако ще се ползва ( и по възможност да е 4 ач ) .
Заключение: подходящ за предимно инцидентна работа, за закачане на картинки и пердета .
Жената го хареса и няма да го връщаме :D
Последна промяна от пишман_майстор на чет юни 06, 2019 9:20 pm, променено общо 1 път.

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 6" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: