Най - вълнуващия въпрос зимно време.
markoscbr - специалист
Брееее тук станало ала бала,колеги да ви питам едно приятелче си купува грейко камина 16КВ за 75кв.жилище мисля че е много голяма но нчма по малка от 16КВ.Въпроса ми е колко ф траба трябва да закарам пресен въздох за вентилатора и после ще си я подвържа към старата му инсталация благодаря ви
Kondor1 - специалист
ср юни 05, 2019 10:51 ambrassSob написа:
Една сурия народ му препоръча Грейко. Той викнал някой си, който му казал висока цена и Румен тръгна на война със виртуални дистрибутори.
Каква цена му е казал? Не са ли известни крайните цени или е като авточастите - тръгваме отвисоко и правим по 20-30% отстъпки без повод.
brassSob - специалист
пет юни 07, 2019 1:59 pmKondor1 написа:
ср юни 05, 2019 10:51 ambrassSob написа:
Една сурия народ му препоръча Грейко. Той викнал някой си, който му казал висока цена и Румен тръгна на война със виртуални дистрибутори.
Каква цена му е казал? Не са ли известни крайните цени или е като авточастите - тръгваме отвисоко и правим по 20-30% отстъпки без повод.
Май за монтаж доколкото разбрах. Не знам точно какво са оферирали ама се възмущаваше.
Нормално де. Още сме в период на натрупване на капитала.
В друга сфера, застрелвам с цена за отказване, той пък са съгласява!!! А де?!
djako1983 - помощник
Аз искам да знам кой е по :?: :?: добрия котел, Експерта или Екзотика.
Kondor1 - специалист
пет юни 07, 2019 7:06 pmТрифон П.Трифонов написа:
Нормално де. Още сме в период на натрупване на капитала.
В друга сфера, застрелвам с цена за отказване, той пък са съгласява!!! А де?!
Има и друг вариант. Да му кажеш абсурдно изсмукана ниска цена и да започне да се пазари за по-ниска на принципа "аз ще договоря нещо по-изгодно".
пет юни 07, 2019 11:11 pmdjako1983 написа:
Аз искам да знам кой е по :?: :?: добрия котел, Експерта или Екзотика.
Експерта.

Кондоре, отказвам по ниска, отива да търси други оферти, връща са, разбрал, че при мен е най "изгодно" и .....вече е застрелян. Класика.
Rumen89 - специалист
Доста добър бизнес план. Но нали ви казах само пред кой вървят тия номера.
съб юни 08, 2019 7:30 amRumen89 написа:
Доста добър бизнес план. Но нали ви казах само пред кой вървят тия номера.
https://photos.app.goo.gl/NKhKtSDeEhUMnkr79
Нали са сещаш, чи "бизнесмен"-инсталатор, като мене, ни мой влези на пистата?!!
Просто съм доволен ползвател, макар и само на горелката, като тебе, но съм виждал как работят Експерт 20 и Експерт 30, комплектчета.
Човека с двайската се свърза с мен, благодарение на форума. Няколко пъти ходих да му покажа, не толкова как се настройва, колкото да види че е невероятно лесно. То това и ти го знаеш, а за чистенето на котела- ми в пъти по лесно се чистят димогарни тръби, дори и с шомпол да е.
Тебе та чака стъргалката, както и мене.
n.ganev - майстор
Вчера си направих подарък
Прикачен файл:
IMG_20190607_094203.jpg

Тема "Пелетни горелки GREYKO BMG и RB" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: