Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
Andri01 - майстор
"Кой ме вика,кой ми чука? Фото Мексико е тука..." - това типичен варненски лаф. Едва ли някъде ,другаде се е употребявал. Просто са нямали такава атракция / на плажа/ . :) :partyman:
вт юни 11, 2019 8:40 amAndri01 написа:
"Кой ме вика,кой ми чука? Фото Мексико е тука..." - това типичен варненски лаф. Едва ли някъде ,другаде се е употребявал. Просто са нямали такава атракция / на плажа/ . :) :partyman:
"Кой ме вика,кой ми чука? Фото Мексико е тука..." , "Някой да не ме е забелязал?"
А в Бургас са имали фото "Мими".
Andri01 - майстор
Вие дъртите помните цялото,младите -помним само първото...или колкото светофар зеленото. :)
imegogo - специалист
Здравейте на какво ви прилича това http://prikachi.com/images.php?images/344/9587344A.jpg по листата на тиквички семената са обезаразени пръскам ги с шампион и дотам ги редувам на 7-10 дни
kr1100 - майстор
@ imegogo - само на едно растение ли е така? възможно е от силно слънце и капки вода след дъжд.
imegogo - специалист
На всички долните листа са така не ги поливам защото много дъждове
Един спец, ако правилно съм разбрал, каза че листата пожълтявали от преполиване.
Последните дни просто ни се получава.
Andri01 - майстор
Прилича на "Кубинска мана".

Прикачен файл

00mana.jpg
preslav - майстор
вт юни 11, 2019 11:34 amimegogo написа:
Здравейте на какво ви прилича това http://prikachi.com/images.php?images/344/9587344A.jpg по листата на тиквички семената са обезаразени пръскам ги с шампион и дотам ги редувам на 7-10 дни
Това не ми се чини да е мана, по-скоро е прегор - вали, пече, пак вали, пак пече и се получава ефектът на лупата. Мисля, че не е проблем да отстраниш най-долните листа, но непосредствено преди някое следващо пръскане.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Нищо му няма на листото. В смисъл, не е заразно, не гние... Остави ги, колкото има зелено, все е хлорофил и работи. Като го махнеш, растението ще се бори да произведе нови листа... не плод

Тема "Привет начинаещи градинари" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: