Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
Днес пак намерих няколко яки, та допълних букетчето за благоверната.
Направо се размекна, докат не разбра, че са колтуци.
Имам няколко набучени, в градината, а тези вече трети ден са свежарки.
Турих ги в чашка, та да видя дали ще пуснат коренчета.
Потресен съм, всеки ден има за колтучене.

Прикачен файл

DSC_0284.JPG
kr1100 - майстор
махаш долните листа до 1 лист под завързала краставица.
@Трифон П.Трифонов - така е колтуците растат с минути - докато се обърнеш и станал голям :mrgreen:
Последна промяна от kr1100 на вт юни 11, 2019 10:42 pm, променено общо 1 път.
vlax - майстор
вт юни 11, 2019 6:42 pmТрифон П.Трифонов написа:
а тези вече трети ден са свежарки.
Турих ги в чашка, та да видя дали ще пуснат коренчета.
Ти си сбъркал чашите,натопил си ги в чашата с водка,за това са свежи. :-D
:partyman:
kr1100 - майстор
Мамка му и време - тъкмо отида и уж слънчево и започвам да готвя разтвор за пръскане и след няма и 5-10 ми . причернее, започва да гърми и да вали. Вчера порой от облак, днеска дъжд. Вътре поливам , вънка съм затворил крановете.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Тук, ако се класирам в 6 на нива, доооо към 8... ако ли не... тц.... И прогнозата е 32-35 поне седмица...
kuger - майстор
Язе пък си напръсках тази вечер, ама моята "нива" е на 5 метра от спалнята ми :-D :partyman:
gnt69 - майстор
чет юни 13, 2019 10:31 pmkuger написа:
Язе пък си напръсках тази вечер, ама моята "нива" е на 5 метра от спалнята ми :-D :partyman:
Аз съм утре на ред, че не съм пръскал от 2 седмици пък що дъжд се изваля. Черешата едната стана, другата е на път. :partyman:
Прикачен файл:
20190612_135628.jpg
kuger - майстор
Хе, имаш череши :-D , моята даде около 100-тина броя, кайсиите, те пък около 10 бр. за две дървета. Сланата им видя сметката :sad:
gnt69 - майстор
чет юни 13, 2019 11:03 pmkuger написа:
Хе, имаш череши :-D , моята даде около 100-тина броя, кайсиите, те пък около 10 бр. за две дървета. Сланата им видя сметката :sad:
Има много и ме е яд да ги гледам как стават зян. Всеки ден бера по 2-3 кила за офиса, компоти правиха, сладка направиха, сок направиха, ама няма изяждане. По късната е на път да узрее и тя. Всички овошки имат по много тая година, да чукна на дърво няма градушки, само 2 праскови ме нервят че къдрави ама и те имат доволно. :partyman:
Djack - специалист
чет юни 13, 2019 11:13 pmgnt69 написа:
чет юни 13, 2019 11:03 pmkuger написа:
Хе, имаш череши :-D , моята даде около 100-тина броя, кайсиите, те пък около 10 бр. за две дървета. Сланата им видя сметката :sad:
Има много и ме е яд да ги гледам как стават зян. Всеки ден бера по 2-3 кила за офиса, компоти правиха, сладка направиха, сок направиха, ама няма изяждане. По късната е на път да узрее и тя. Всички овошки имат по много тая година, да чукна на дърво няма градушки, само 2 праскови ме нервят че къдрави ама и те имат доволно. :partyman:
Късметлия, радвай се! Аз имам 24 млади различни дръвчета, които влизат в четвъртата година) всички бяха отрупани с цвят, а сега в резултат от сланите, рандемана е 5-6 ябълки (не дръвчета, а бройки плод)!

Тема "Привет начинаещи градинари" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: