Най - вълнуващия въпрос зимно време.
Боби61 - напреднал
пет юни 14, 2019 11:20 amТрифон П.Трифонов написа:
пет юни 14, 2019 9:18 amБоби61 написа:
Боби, моля да си редактираш мнението, понеже ме има цитиран, но нито думичка не е моя!
Ако не можеш да го редактираш- изтрий го и си го напиши на ново и без цитати!
Всъщност, има мое изречение, но има вмъкнато и чуждо като мой пост.
Ок
lz2skt - специалист
Керпи,Павликени-сега звънях да питам цена на място 210лв тон в биг бегове- минимум 10тона ,пелети в чували-254лв тон.
prascho - майстор
а транспорт-а?
nelim - специалист
вт юни 04, 2019 6:03 pmpi6ligara написа:
Здравейте, някой ползвал ли е пелети Захир Етрополе? Днес се сдобих с едно Грейко Бижу и започвам да и търся подходящи пелетки.
Аз трета година ще съм на основно на Трон, мин година взех 1.5т Диаман за проба.
Тази година взех 1т Захир , зимата като почна да ги горя, ще мога да дам инфо :)
pi6ligara - специалист
нед юни 16, 2019 10:56 pmnelim написа:
вт юни 04, 2019 6:03 pmpi6ligara написа:
Здравейте, някой ползвал ли е пелети Захир Етрополе? Днес се сдобих с едно Грейко Бижу и започвам да и търся подходящи пелетки.
Аз трета година ще съм на основно на Трон, мин година взех 1.5т Диаман за проба.
Тази година взех 1т Захир , зимата като почна да ги горя, ще мога да дам инфо :)
Съвсем случайно, човек, който е купувал на чувал след изчерпване на запасите си зимата ми ги похвали, имат дистрибутор в нашето градче и нищо че е на 300 метра дори не знах, че там има пелети. Понеже ще съм първа година на пелети се изненадах, че купувате от няколко места. Моя план е като за първа година да купя 4 тона от тези Захир, понеже са ми под носа, а и продавача ми е познат и ми каза, че 2 години ги продава и няма нито 1 оплакване, това удачен вариант ли е или съм в грешка? :?
Ивелин Петров - специалист
[/quote]

Съвсем случайно, човек, който е купувал на чувал след изчерпване на запасите си зимата ми ги похвали, имат дистрибутор в нашето градче и нищо че е на 300 метра дори не знах, че там има пелети. Понеже ще съм първа година на пелети се изненадах, че купувате от няколко места. Моя план е като за първа година да купя 4 тона от тези Захир, понеже са ми под носа, а и продавача ми е познат и ми каза, че 2 години ги продава и няма нито 1 оплакване, това удачен вариант ли е или съм в грешка? :?
[/quote]

Проблема е ако не ти харесат, след 5 торби пелети ще имаш 4-ри тона които ще тябва да "притикваш", но щом имат добри отзиви действай смело (не лягай само на думите на продавача, все пак той пара гони). Моя комшия имаше подобен случай - свършват му пелетите преди две години, негов приятел (вече не) му хвали едни, които продава и той купува на сляпо почти 1,5 тона.. две години по-късно още ги меша с другите :)
pi6ligara - специалист
пон юни 17, 2019 8:51 amИвелин Петров написа:
Съвсем случайно, човек, който е купувал на чувал след изчерпване на запасите си зимата ми ги похвали, имат дистрибутор в нашето градче и нищо че е на 300 метра дори не знах, че там има пелети. Понеже ще съм първа година на пелети се изненадах, че купувате от няколко места. Моя план е като за първа година да купя 4 тона от тези Захир, понеже са ми под носа, а и продавача ми е познат и ми каза, че 2 години ги продава и няма нито 1 оплакване, това удачен вариант ли е или съм в грешка? :?
[/quote]

Проблема е ако не ти харесат, след 5 торби пелети ще имаш 4-ри тона които ще тябва да "притикваш", но щом имат добри отзиви действай смело (не лягай само на думите на продавача, все пак той пара гони). Моя комшия имаше подобен случай - свършват му пелетите преди две години, негов приятел (вече не) му хвали едни, които продава и той купува на сляпо почти 1,5 тона.. две години по-късно още ги меша с другите :)
[/quote]

Това е голям риск наистина, но като ще ги горя чак зимата реално които и да взема ще е все на сляпо. Дано са добри, зимата ще дам отзиви за тях.
Вземи две торби и ги пробвай как горят!
Ако имаш вързан бойлер, още по добре.
pi6ligara - специалист
пон юни 17, 2019 9:52 amТрифон П.Трифонов написа:
Вземи две торби и ги пробвай как горят!
Ако имаш вързан бойлер, още по добре.
Камината още не ми е подвързана от сервиза, това ще стане чак на есен,защото първо ще правя ремонт на 3 стаи и ще откачам радиаторите, тогава цените вече ще са доста по-високи от сега, за това ще се купуват на риск. Точно за това попитах първо за отзиви от тези пелети, но уви май никой не ги е ползвал.
пон юни 17, 2019 12:21 pmpi6ligara написа:

Камината още не ми е подвързана от сервиза, това ще стане чак на есен,защото първо ще правя ремонт на 3 стаи и ще откачам радиаторите, тогава цените вече ще са доста по-високи от сега, за това ще се купуват на риск. Точно за това попитах първо за отзиви от тези пелети, но уви май никой не ги е ползвал.
Офффф, като си мисля, че си с котел.......
Остава предложението за проба, ако имаш познат с котел.
Последна промяна от Трифон П.Трифонов на пон юни 17, 2019 12:50 pm, променено общо 1 път.

Тема "Мнение за производители на пелети" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: