Нека намерим най-тънките цени.
grizan1980 - специалист
ср юни 12, 2019 7:54 amLazarGanev написа:
ср юни 12, 2019 7:37 amvikontii написа:
пет юни 07, 2019 8:45 amfalosa написа:

Един съвет за буренясал двор (имам 3500 квадрата двор) : Ако го изтървеш,само моторна коса ,но с нож ,а не с корда.Обикновено моторните коси се продават в комплект с нож храсторез. Това което е пуснато в лидъл е разкошно за подрязване на декоративни храсти и не е съобразено с навеждането до земята.Завиждам на колегата дето е окосил с храстореза около 100 квадрата.Има много як кръст. Аз не бих издържал на такова нещо,направо се мяткам по глава.А това ,което предлагат е разкошно за поддържане на жив плет.За оформяне на короната на декоративни борчета и такива.А с бурените ...тежката артилерия !
Всъщност двора е 600 квадрата бурени. Първите сто ги минах набързо, само докато пробвах храстореза :-D. С моторни коси го минаха мангосите, които ги наема общината за 50 лв. Да похваля пак храсторезчето. Че мина и по 18 мм буреняк. Е, малко се запъна, но последният вече беше доста твърд и жилав. За коса не ми се дават пари, понеже после ще си купя косачка, че и децата да се включват :-D Купих и пръскачка да напръскам с НАСА. С което мисля да прогоня бурените трайно от двора. Пък после ще си я ползвам за живия плет и дръвчетата.
Ха, и аз съм можел да цитирам :cooler:
Таз идея с НАСА-та по-добре я забрави ...... Мотикан му е майката инак се тровиш сам .....
pastora - помощник
В събота ще пуснат заваръчен шлем. Някакви отзиви за него?
Andri01 - майстор
За в къщи върши работа.:)
nautilus33 - майстор
Нивелирите от следващата седмица стават ли, т.е. заслужават ли си, не просто да стават, щото имам в момента един на гаджет и всеки пък показва различно.
jekasus - майстор
Да взема да си купя един и да видя колко ще издържи...
Но щом имаш гаджет, може и да е по-добър....
При нивелирите първо правило - да не пада, да издрънчи на земята.
Второто - ако се подпира на стената, да е в ъгъла, щото идва първото правило.
nikolov333 - майстор
Зависи за каква работа ще се ползва.. Ако е неотговорна може и да става, но за всички останали случаи бих предпочел нещо над 300лв. Или водната и отвеса.. :-D :drinkers:
jekasus - майстор
Лазери, и те имат грешки...
cat - специалист
чет юни 13, 2019 4:37 pmpastora написа:
В събота ще пуснат заваръчен шлем. Някакви отзиви за него?
Предният път като го пуснаха го вземах не ми хареса и го върнах , реално такъв шлем може да се купи за 40 до 60 лв . Извън темата ако заварявате дълги шевове по добре с обикновенна маска фотосоларната за прихватки е много добра .
spahov - помощник
Здравейте!Някой има ли електрическо ренде Parkside 30CE3 който да е излишен за продан.
plamen6703 - майстор
пон юни 17, 2019 5:25 pmspahov написа:
Здравейте!Някой има ли електрическо ренде Parkside 30CE3 който да е излишен за продан.
Тук намерих един, който продава https://www.olx.bg/ad/promotsiya-nova-t ... 0d96ec1daf ! :partyman:

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 6" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: