• 1
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 37
Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
preslav - майстор
пет май 31, 2019 8:46 amwpw написа:
Това са снимки с новите попадения на капаните. Едното малко ме измъчи, че започваше направо да запушва дупката, без да идва близо до изхода и трудно го хвана капана, ама накрая - щрак! И една забележка,. ако двора е необработваем, като трева, райграс и др., сляпото куче прави купчини пръст, също като къртик. Можете да разберете, че е сляпо куче по диаметъра на отвора.
Успех в борбата!
Искаш ли да ми демонстрираш как работят капаните и веднага си купувам 2 бр. - осигурявам безплатен транспорт и храна + ракия и вино за у дома.
wpw - специалист
пет май 31, 2019 11:00 ampreslav написа:
пет май 31, 2019 8:46 amwpw написа:
Това са снимки с новите попадения на капаните. Едното малко ме измъчи, че започваше направо да запушва дупката, без да идва близо до изхода и трудно го хвана капана, ама накрая - щрак! И една забележка,. ако двора е необработваем, като трева, райграс и др., сляпото куче прави купчини пръст, също като къртик. Можете да разберете, че е сляпо куче по диаметъра на отвора.
Успех в борбата!
Искаш ли да ми демонстрираш как работят капаните и веднага си купувам 2 бр. - осигурявам безплатен транспорт и храна + ракия и вино за у дома.
Никакъв проблем!
Обади ми се на 0889250689
wpw - специалист
Поредните!

Прикачен файл

IMG-6d1a1498abc2b4a2b49718a0cab982a2-V.jpg
  wpw - специалист
Ето още снимки на домашни "любимци", които вече няма да тревожат градинари...
Това е малко рошаво, ама става за снимка.... :-D :-D :-D

Прикачен файл

IMG-632145ce2abcb9f16a6e12266f6304bc-V.jpg Малко е рошаво, ама става за снимка!

Прикачен файл

IMG-e9226b401c8b7436f6e2d2b90c0c90bf-V.jpg
Егаси трапера!!! Кърти с професионализъм и постоянство.
borchoyor - специалист
Да питам, дали дръвчета, особено сливи биха страдали от тая гад, нямаше ме един ден и егати камарата пръст има до едно зръвче. Котката ми лови чат-пат къртици и знам, че има, ама такава планина не бех виждал...
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
пет юни 28, 2019 7:52 pmborchoyor написа:
Да питам, дали дръвчета, особено сливи биха страдали от тая гад, нямаше ме един ден и егати камарата пръст има до едно зръвче. Котката ми лови чат-пат къртици и знам, че има, ама такава планина не бех виждал...
АЙДЕ ЗЕМИ ПРОЧЕТИ!!!! Аман от агресивен невеж народ!!! Къртицата яде червеи и ларви. И аерира почвата
kr1100 - майстор
[quote=n_a
АЙДЕ ЗЕМИ ПРОЧЕТИ!!!! Аман от агресивен невеж народ!!! Къртицата яде червеи и ларви. И аерира почвата
[/quote]
:prayer:
borchoyor - специалист
пет юни 28, 2019 8:25 pmn_a написа:
пет юни 28, 2019 7:52 pmborchoyor написа:
Да питам, дали дръвчета, особено сливи биха страдали от тая гад, нямаше ме един ден и егати камарата пръст има до едно зръвче. Котката ми лови чат-пат къртици и знам, че има, ама такава планина не бех виждал...
АЙДЕ ЗЕМИ ПРОЧЕТИ!!!! Аман от агресивен невеж народ!!! Къртицата яде червеи и ларви. И аерира почвата
Ти прочети въпроса ми и заглавието на темата, питам за сляпото куче не за къртицата, добре си се описал - агрсивен си и невеж
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
съб юни 29, 2019 8:35 amborchoyor написа:

Ти прочети въпроса ми и заглавието на темата, питам за сляпото куче не за къртицата, добре си се описал - агрсивен си и невеж
Ааайде пак прочети за кучето и за къртицата и за купчините. Мен ме остави, агресивна. Вежа съм и не задавам невежи въпроси
  • 1
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 37

Тема "сляпо куче (spalacidae)" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: