Нека намерим най-тънките цени.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Ай да се допосмеем и да ни трият :lol: :lol: :lol: :lol:
falosa - напреднал
нед юни 23, 2019 6:22 pmgogo7777 написа:
Да ви питам.....колко често ви се налага да ползвате машините насред двора, та ви мързи да опънете 20-30 метра удължител? Да не берете доматите със зеге и вадите картофите с перфоратор? :-D
Аз имам 6-7 метрови череши , а като нямам аку саблен трион пробвах с електрическата. Ела да видиш как се оплита кабела като резнеш горните клони и падне върху кабела. Слизаш разплиташ и пак се качваш да режеш.Имам 100 метра кабел,но понякога си трябва акумулаторна машина
Andri01 - майстор
нед юни 23, 2019 8:50 pmvlax написа:
нед юни 23, 2019 8:42 pmAndri01 написа:
Русчо има в предвид: " на колко ярда...". Но в бързината ярдовете са станали на .... кво ли? :? :partyman:
Аз като не следа темата и си помислих...... :lachtot: :stock1:
Еххх,мечти. За по голям...двор!! :partyman:
gogo7777 - майстор
пон юни 24, 2019 6:50 amfalosa написа:
нед юни 23, 2019 6:22 pmgogo7777 написа:
Да ви питам.....колко често ви се налага да ползвате машините насред двора, та ви мързи да опънете 20-30 метра удължител? Да не берете доматите със зеге и вадите картофите с перфоратор? :-D
Аз имам 6-7 метрови череши , а като нямам аку саблен трион пробвах с електрическата. Ела да видиш как се оплита кабела като резнеш горните клони и падне върху кабела. Слизаш разплиташ и пак се качваш да режеш.Имам 100 метра кабел,но понякога си трябва акумулаторна машина
Аз пък си имам обикновенно трионче. Ае да се надбегваме, да видим кой ще окастри черешата по-бързо. :)
kr1100 - майстор
[quote=falosa
Аз имам 6-7 метрови череши , а като нямам аку саблен трион пробвах с електрическата. Ела да видиш как се оплита кабела като резнеш горните клони и падне върху кабела. Слизаш разплиташ и пак се качваш да режеш.
[/quote]
За целта има разтегателни ел.резачки / 2 шестостенни тръби 1 в друга/ Имаше такива в ЛИДЛ през 2014-5г , скоро мернах някъде аналогични на Айнхел.
Andri01 го е виждал в действие. :-D
Andri01 - майстор
Да! И даже свърши работа. И вече си е купил подобен :).
nikolov333 - майстор
И аз да похваля ел.триона за клони с дългото рамо. Добра работа върши. Една сериозна плачеща върба я окастрихме на над 4-ри метра височина без проблеми с домакинската стълба..
Virtex - майстор
Придържайте се към темата ако може. Не смятам да си хабя роуминг, за да отделям мненията в тема "смятате ли акумулаторните инструменти за необходимост" :-D Но ако някои желае нека започне такава тема и после ще прехвърля мненията. Иначе не виждам причина да коментирате тук толкова много :)
cholev - майстор
вт юни 25, 2019 7:35 pmVirtex написа:
... Не смятам да си хабя роуминг, за да отделям мненията в тема "смятате ли акумулаторните инструменти за необходимост" ..
Уе уе, колко тънко се пофали, че е в чужбинско. :-D . Епа приятно прекарване пожелавам, от името на всички лидълски фенове :)
jekasus - майстор
cholev написа:
Уе уе, колко тънко се пофали, че е в чужбинско.
Там ,в чужбинско, в хотелите нямат ли интернет? :-D

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 6" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: