Място за идеи и желания за проектиране и изработка на готови проекти.
как да свържа лед лента 3-цветна с дължина 26метра :sad:
plamen6703 - майстор
пон юни 24, 2019 1:30 pmmajsto_r написа:
как да свържа лед лента 3-цветна с дължина 26метра :sad:
Чети тук от форума viewtopic.php?t=58819 и не пускай трета такава тема :)! :partyman:
plamen6703 написа:
пон юни 24, 2019 1:30 pmmajsto_r написа:
как да свържа лед лента 3-цветна с дължина 26метра :sad:
Чети тук от форума viewtopic.php?t=58819 и не пускай трета такава тема :)! :partyman:
пон юни 24, 2019 1:30 pmmajsto_r написа:
как да свържа лед лента 3-цветна с дължина 26метра :sad:
не намерих нищо конкретно по темата :sad: трябва ми схема на свързване как се снаждат отделните ленти колко трансформатора трябва 1 или повече :shock:
plamen6703 - майстор
Тук има доста по темата https://gettarget.ru/bg/led-strip-conne ... strip.html ама ми се струва, че нищо не знаеш и ще ти трябва "малко" предварителна подготовка при избора на "колко трансформатора трябва 1 или повече" :) ! :partyman:
tzetz009 - специалист
:-D Само с един трансформатор , в предвид габаритите и мощността , мисля че може да увисне някъде тавана от гипсокартон , но това е лично мое мнение ! Ма'стори на ГК има всякакви ! :-D

:partyman: :partyman: :partyman:
iliya_i - майстор
пон юни 24, 2019 8:01 pmtzetz009 написа:
:-D Само с един трансформатор , в предвид габаритите и мощността , мисля че може да увисне някъде тавана от гипсокартон , но това е лично мое мнение ! Ма'стори на ГК има всякакви ! :-D

:partyman: :partyman: :partyman:
Няма гроблем. Ще го хване с 6 - 8 анкера Ф16 за плочата над картона. :-D
ky-kyy - майстор
И ся, що си прайти ташак с пичлемето..... :-D
krasi92 - майстор
Раздели си лентите на зони по една ролка и захрани всяка ролка с отделен траф. Схемата е от плюса на захранването захранваш плюса на лентата. Същото и с минуса.

Тема "лед осветление" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: