Най - вълнуващия въпрос зимно време.
markoscbr - специалист
Аха разбрах,благодаря ти хубаво лято :partyman: :partyman:
Timoti - специалист
Привет съфорумци !Опитвам се да се класирам за лятната промоция на камината,но за момента без успех в София,ако някой е поръчвал скоро моля да пише може и на лични да каже как става :lol: благодаря предварително!
n.ganev - майстор
Как става? - Лесно!
Обаждаш се на дистрибутор.
Timoti - специалист
чет юни 27, 2019 7:28 amn.ganev написа:
Как става? - Лесно!
Обаждаш се на дистрибутор.
Благодаря за ранният отговор ,въпроса ми е ироничен,не е толкова лесно повярвай ми...
LazarGanev - "Велик майстор"
А какъв е проблема с поръчката при 4 дистрибутора за София?

Да напомня, че вече има и 10кВт камина с водна риза и лично аз смятам, че това ще е най-търсения модел за жилища под 100м2, докато някои колеги колеги казват, че най-много запитвания има за 25кВт, което за мен е лудост!
kalin72 - майстор
Да напомня, че вече има и 10кВт камина с водна риза
Не я виждам на сайта на Грейко...
А относно повече запитвания за 25 квт-та камина....това идва от неразбирането на народа, и от някои инсталатори, които си знаят едно и него си повтарят. Тоест, нямат знания и нямат желание да се учат.
tsvetanm - помощник
През лятото изключвате ли камината от ел. мрежата или трябва да стои постоянно включена? Напоследък зачестиха гръмотевичните бури и ме притеснява да не изгърми нещо управлението.
brassSob - специалист
чет юни 27, 2019 1:02 pmtsvetanm написа:
През лятото изключвате ли камината от ел. мрежата или трябва да стои постоянно включена? Напоследък зачестиха гръмотевичните бури и ме притеснява да не изгърми нещо управлението.
По-добре я изключи. Миналото лято имах изгорял контролер.
n.ganev - майстор
Или да монтира защита от пренапрежения
LazarGanev - "Велик майстор"
чет юни 27, 2019 11:02 amkalin72 написа:
Не я виждам на сайта на Грейко...
А относно повече запитвания за 25 квт-та камина....това идва от неразбирането на народа, и от някои инсталатори, които си знаят едно и него си повтарят. Тоест, нямат знания и нямат желание да се учат.
Няма я, защото е по-нова от последната актуализация на ценовата листа, но при запитване ще се намери :) .
А за неразбирането си прев, но освен него има и избиване на комплекси - комшията ако има 20-ка, моята трябва да е по-голяма, или поне да не е по-малка :wink:

Тема "Пелетна камина Грейко" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: