Много интересна и все по-често дискутирана тема.
Andri01 - майстор
И сигурно на първия етаж? :)
miliad - майстор
Кой е толкова луд да пикае на това което тепърва ще бърка и премята. Мислете бе хора.
"Шапка", майстора слага преди да си тръгне.
bodast - помощник
нед юни 30, 2019 3:14 pmAndri01 написа:
И сигурно на първия етаж? :)
Над половината височина сме, ама все си мисля че някой ще е против.
ky-kyy - майстор
нед юни 30, 2019 3:52 pmbodast написа:


Над половината височина сме, ама все си мисля че някой ще е против.
Опикай им етажните площадки, като са против :supz:
bodast - помощник
Прикачен файл:
IMG_20190630_161900.jpg
Ето снимка от работния процес
lov - майстор
Докато е дошъл до теб барем едно куче го е припикало :-D . А сега без закачки:
Какво очакваш, че пясъка дето са ти докарали е стерилен и е промити измит идеално.Пясъка се копае и много чужди неща попадат в него. Изгнили коренчета глина обикновенна пръст разни буболечки и всевъзможни други неща които едва ли мога да изброя. Всичките те могат да пуснат нещо жълтичко. Така ме разсмя темата щото първото което ми дойде в главата е за един турски цимент дето го карат по нашия край. Не знам какво щеше да си помислиш щото бетона с него излиза направо жълт. :lol:
ben84 - специалист
Циганетата у казармата пикаеха в баките с липов чай, а ти за един цимент се кахъриш. :lachtot:
bodast - помощник
нед юни 30, 2019 6:24 pmlov написа:
Докато е дошъл до теб барем едно куче го е припикало :-D . А сега без закачки:
Какво очакваш, че пясъка дето са ти докарали е стерилен и е промити измит идеално.Пясъка се копае и много чужди неща попадат в него. Изгнили коренчета глина обикновенна пръст разни буболечки и всевъзможни други неща които едва ли мога да изброя. Всичките те могат да пуснат нещо жълтичко. Така ме разсмя темата щото първото което ми дойде в главата е за един турски цимент дето го карат по нашия край. Не знам какво щеше да си помислиш щото бетона с него излиза направо жълт. :lol:
За протокола да кажа, че съм жена, а цимента не знам турски ли беше, от 25кг е със зелен надпис балкан видях.
Antonii - майстор
Зависи и от коя река е ваден този пясък.
Например ако е от Дунава, не на тоалетна, а незнам още на какво ще ви замерише.
bycec - специалист
нед юни 30, 2019 6:24 pmlov написа:
Не знам какво щеше да си помислиш щото бетона с него излиза направо жълт. :lol:
И аз смятам, че цветът идва от цимента, въпреки че във бетоновият възел от който поръчвам твърдят, че циментът е от Зл. Панега.
Течността след мастара наистина има жълто/зелен цвят на п...я, но чак пък мирис - не. :?

Тема "Урина или нещо друго в циментовата замазка" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: