• 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
fbr - майстор
Е то каква е разликата между OPOP-а и BOSCH-a.
transportna - специалист
вт юли 02, 2019 1:40 pmpayov написа:
биват ли котлите ОПОП за твърдо гориво но на пелети благодарен ще съм на всеки дал мнение.
Ползвам ОРОР 4-та година. Първите две го карах на въглища и са пишманих. После си го резнах отдолу. Поставих го върху кутия и го карах на пелети. Разликата е огромна в полза на пелетите. Има колеги, които не са го рязали отдолу и на вратичката са си монтирали горелката, но пепелника се оказва малък. Така че според мястото, може да се направи преустройството.

Тук ще използвам мястото за да благодаря специално на г-н Ладжов. Когато имах проблеми с ОРОР-а си на въглища, ми отдели достатъчно време за помощ въпреки, че котела ми не беше закупен от неговата фирма, а от Олх. Чест и почитания.
payov - специалист
transportna благодаря ви за отзива. Знам че е много практично върху котия но изками се да си запазя водните ризи след котела. Спирам се на ОПОП-а защото е по тесен от Боша и долната вратичка се отваря на ляво.
payov - специалист
става въпрос за чисто нов ОПОП-30kw
transportna - специалист
ср юли 03, 2019 2:29 pmpayov написа:
става въпрос за чисто нов ОПОП-30kw
Виж обявите в базара. Там има един опоп 24 кв. Можеш да добиеш представа за кутия и фланец за горелка от снимковия материал. Успех!
payov - специалист
transportnа благодаря ти за съдействието .
payov - специалист
transportna ,би ли ми писал с ОПОПа каква площ отопляваш и какъв разход ти е давал на въглища и какви са били те ,и какъв е разхода ти на пелети и какви са те. Благодаря ти предварително.
transportna - специалист
payov пратил съм ти л.с.
payov - специалист
Здравейте и да ви покажа новата си придобивка.

Прикачен файл

20191005_184030.jpg

Прикачен файл

20191005_184007.jpg

Прикачен файл

20191005_183928.jpg

Прикачен файл

20191005_183828.jpg
phantom_ - специалист
Много интересен бункер си направил колега. :roll:
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19

Тема "Отзиви за пелетна горелка РМ 30" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: