Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
feikot - специалист
пон юни 09, 2014 9:36 amDeyanS написа:

И отпуши ли го ?
Последна промяна от feikot на нед юни 02, 2019 9:48 am, променено общо 1 път.
съб юни 01, 2019 1:01 pmfeikot написа:
И отпуши ли го ?
Ако искаш да разбереш (темата е на 5 години), по добре го цитирай- все още е активен във форума!
DeyanS - специалист
съб юни 01, 2019 1:01 pmfeikot написа:
пон юни 09, 2014 9:36 amDeyanS написа:

И отпуши ли го ?
За съжаление все така си стои в сондажа. Направих един голям "прът" от снадени PVC тръби. Уж на измерената дължина бяха, а като започнах да "разбивам" и потъна на още около 2 метра. Имах късмет, че тръбите ги свързах с винтове и по този начин с една кука успях да изкарам "пръта". После ми се роди дете и приоритетите се промениха. Все така искам да я изкарам за да използвам водата, но не ми остава време за нея, а за финанси за външна помощ съвсем.
lpoik - специалист
Има един начин с ръчна бутална помпа https://bg.frolleindanz.com/rchna-pompa ... azhna-voda .Едно време се набиваха тръби и само с ръчни помпи се вадеше вода. Тук има снимки на тръбата viewtopic.php?t=18350 По този начин слагаш една тръба надупчена от долу.При тази дълбочина ще ти трябват повече тръби.Слагаш ръчната помпа и клатене. :partyman:
DeyanS - специалист
пон юни 03, 2019 4:46 pmlpoik написа:
Има един начин с ръчна бутална помпа https://bg.frolleindanz.com/rchna-pompa ... azhna-voda .Едно време се набиваха тръби и само с ръчни помпи се вадеше вода. Тук има снимки на тръбата viewtopic.php?t=18350 По този начин слагаш една тръба надупчена от долу.При тази дълбочина ще ти трябват повече тръби.Слагаш ръчната помпа и клатене. :partyman:
Благодаря, ще го имам предвид. :partyman:
payov - специалист
Пробвай с аърлифт.

Тема "Заседнала помпа в стар сондаж. Как да я извадя?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: