Нека намерим най-тънките цени.
Passa - специалист
съб юли 06, 2019 9:01 pmmgbagera написа:
Аз имам светещата слушалка и също съм доволен.
Много е тежка и намаля налягането значително.
mgbagera - специалист
Е това не е ли с цел икономия на водата?
До колкото помня в комплекта имаше две гумени уплътнения. Едното с отвор ф5 и друго с ф8-10. Слагаш това с големия отвор и готово.
Гост - специалист
Някой искаше отзиви за жирафа от Лидл (шлайфмашина за стени и тавани)?

Тъй като,... завърших планираната шпакловка без да го ползвам. Просто толкова задобрях в шпакловането ;) , че за шкурене трябваше само леко на ръка със ситна шкурка и ме беше грях да го цапам.
Така си стои жирафа в кутията, чисто новичък- и съответно не мога да напиша впечатления.
Вече си напатих от продаване на машинка на "колега" от форума (също на цената, на която беше купена) и доста се чудех дали да пиша тук или направо да си пусна обява в OLX
Като реша да го продам- ще пусна обява. Цената ще е същата, на която съм го купил. Не искам да спекулирам. За него, обаче закупих и комплект шкурки, които няма какво да правя, така, че ще бъдат комплект с него. Тъй като първи беше проявил интесес за него marian1 - се свързах с него, но той се отказа.
Предлагам ако някой проявява интерес да го види и да пише след това отзиви в темата- да ми пише на лично и ако е в София- може и да се видим на по бира.
Телоподаващото,което пускат другата седмица нов модел ли е?
Stoyanov/Krasimir - напреднал
чет юли 11, 2019 9:05 pmpukankata написа:
Телоподаващото,което пускат другата седмица нов модел ли е?
Да
agj - майстор
чет юли 11, 2019 9:54 pmStoyanov/Krasimir написа:
чет юли 11, 2019 9:05 pmpukankata написа:
Телоподаващото,което пускат другата седмица нов модел ли е?
Да
Това телеподаващо беше пуснато в Германия в началото на Май месец .Разликите между старото и новото са незначителни! Обсъждали сме ги!За подробности вижте страници 147 до 149 .
sstefanov - майстор
Това ли му е модела?
https://www.lidl-service.com/cps/rde/SI ... aleAttr=bg
agj - майстор
пет юли 12, 2019 12:57 pmsstefanov написа:
Това ли му е модела?
https://www.lidl-service.com/cps/rde/SI ... aleAttr=bg
ДА.
XpacTa - специалист
Да "похваля" въжето, което тази седмица пуснаха - взех това с товароносимост 220кг. Като го разопаковаш отвътре на листчето пише "Не използвайте за детски люлки! Не използвайте за осигуряване на товар! Не е подходящо за динамични натоварвания! Не използвайте за вдигане на товари! Не връзвайте възли..." Е за какво да го ползвам тогава това въже?!? Да се обеся с него ли?

P.S. На който му трябва водоструйка - от четвъртък ще пускат голяма в Кауфланд:
Изображение
vlax - майстор
съб юли 13, 2019 6:02 pmXpacTa написа:
Да се обеся с него ли?
Ако ти си на мястото на търговеца и ти ще пишеш разни щуротии да си вържеш гащите.Разни комисии и инстанции обикалят и не знаеш от къде може да ти дойде.
Моите 2 вида въжета са от левчето и там няма етикет.5 години не са ме предали.
:partyman:

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 6" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: