• 1
  • 2
Блажна боя, лакиране, боядисване с латекс, тапети и всичко полезно за вашия дом или предстоящ ремонт. А ако търсите изпълнители, разгледайте препоръчани майстори и фирми за боядисване с латекс.
diandak - напреднал
Здравейте! Аз досега съм ползвал различни грандове за различни цели, като не съм имал никакви проблеми. Реших преди 4 дни да използвам скъп запечатващ (блокиращ) грунд на Лакпром по неговото си предназначение. Такъв грунд е предназначен за помещения, в които е имало никотинови отлагания, мазнини, леки замърсявания и т.н.. и идеята е да запечата стените, като след него вече да се почне на чисто. Стана точно обратното! Още като го отворих много миришеше, аз очаквах че е временно. Изсъхна си за няколко часа, но продължи много да смърди. Определям го като на някаква комбинация от аромат на гъби и кисела химия някаква. Вече 4 дни проветрявам, а мирише много неприятно. Над него мисля да слагам скъп латекс или мазилка, но дали ще се тушира тази гадна миризма от този грунд? Ще се живее все пак в тази стая, а това сега си мирише много силно? Благодаря!
nikolov333 - майстор
Виж датата на производство или срока на годност на опаковката..
diandak - напреднал
Да. Пропуснах да го напиша - произведен е преди 2 месеца, като срока на годност е 24м. Грунда си е нов
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
нед юли 14, 2019 9:45 amdiandak написа:
Да. Пропуснах да го напиша - произведен е преди 2 месеца, като срока на годност е 24м. Грунда си е нов
Заинтригува ме. Моля, за снимка на етикетите
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
нед юли 14, 2019 10:26 amdiandak написа:
Изображение
Изображение
Няма снимки
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
http://shop.lackprom.com/grund-zapechat ... -1131.html
Този ли е? Снимай само обяснителния етикет, да видя състав и употреба.
Публикуването на снимка тук е малко сложничко. Скролни надолу и има "прикачи файл"....
fantom - специалист
може от влагата навън да му трябва повече време за да изсъхне...
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
"полимерна дисперсия"... случвало ми се е , да отворя латекс и да мирише на "развалено". Не е редно, не е нормално, не боядисвах с него
Като му чета предупрежденията надолу...
Направи проба другаде и като изсъхне боядисай
  • 1
  • 2

Тема "Грунд - много мирише !!!" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: