Най - вълнуващия въпрос зимно време.
Rumen89 - специалист
То пък бива бива ама твоето на нищо не прилича вече.
За да можеш (да си поддържаш техниката), трябва да знаеш. Какъвто и котел да имаш, бос ли си, поне да можеш да си плащаш. Затуй рекох за инсталатора.
В тема Грейко пишеш. Имай уважение към нещо доказало се, пък нека котела ти е по хубав!
Rumen89 - специалист
чет юли 11, 2019 9:34 pmТрифон П.Трифонов написа:
За да можеш (да си поддържаш техниката), трябва да знаеш. Какъвто и котел да имаш, бос ли си, поне да можеш да си плащаш. Затуй рекох за инсталатора.
В тема Грейко пишеш. Имай уважение към нещо доказало се, пък нека котела ти е по хубав!
Хайде помагай. За плащането няма проблем. Нали заради това пиша в форума да се помога. Или само за реклама го използваш?
Rumen89 - специалист
чет юли 11, 2019 10:03 pmRumen89 написа:
чет юли 11, 2019 9:34 pmТрифон П.Трифонов написа:
За да можеш (да си поддържаш техниката), трябва да знаеш. Какъвто и котел да имаш, бос ли си, поне да можеш да си плащаш. Затуй рекох за инсталатора.
В тема Грейко пишеш. Имай уважение към нещо доказало се, пък нека котела ти е по хубав!
Хайде помагай. За плащането няма проблем. Нали заради това пиша в форума да се помага. Или само за реклама го използваш? Към знаещите какъв е модела на вентилатора също така и на редуктор? Колко е дълга спиралата на шнека от къде може да се закупи? И последно как се сменя.? Това е за форум информация. Надявам се някой да я даде за да знаем как и от къде да закупим и да сменим. В форума на Мерцедес има всякаква информация дори и за основен ремонт на двигател.!
filmatoplo - майстор
:) Цвета бордо кефи леко тип юмз .
stridata - специалист
Здравейте, Момчета! Да ви питам 8мм. пелети дали ще ми създават проблем с горелката? Обощо взето какава е разликата за горелката м/у 6 и 8мм.
pechkata - специалист
чет юли 11, 2019 8:48 pmRumen89 написа:
Аз не съм дразнител ти си прословутиаят набутвач във всяко запитване. Това, че си взех по добър котел от грейко не означава, че трябва да се дразниш. Сега питам за горелката нали дистрибуторите са тук за да помагат.
И кой е този по добър от Грейко...?
Питам защото като зададох този въпрос на работещ в Грейко и той отговори Бош...
speka_rs - майстор
Според мен това е най-доброто за тези финикийски знаци, ама разни вкусове разни идеи.
ср юли 17, 2019 5:02 pmpechkata написа:
чет юли 11, 2019 8:48 pmRumen89 написа:
Аз не съм дразнител ти си прословутиаят набутвач във всяко запитване. Това, че си взех по добър котел от грейко не означава, че трябва да се дразниш. Сега питам за горелката нали дистрибуторите са тук за да помагат.
И кой е този по добър от Грейко...?
Питам защото като зададох този въпрос на работещ в Грейко и той отговори Бош...
Е, с Бош съм, но в какъв смисъл да е по добър?
Ако говорим за КПД, според мен изобщо не може да се сравнява Бош с Грейко.
Такова е субективното ми мнение, не съм мерил, а и не мога да им измеря КПДтата.

Тема "Пелетни горелки GREYKO BMG и RB" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: