Най - вълнуващия въпрос зимно време.
Бе някой може ли да цитира цялата тема, ма без да са налага да я чета, щот принципно, тия работи ги чета кат Библията?
Иди-ила на мен да мий накривяло, ма тварите форума.
За пелети щях да питам и аз, но не ща един месец да ми се цитира въпроса.
tzetz009 - специалист
:x Някакъв извратен "кеф" ли Ви прави да цитирате по няколко мнения накуп ???

Сървъра не е бездънна яма , да трупа излишни "копи-пейстове" !

Ако искате да се обърнете към някой - символ @ и "никнейм"-а му !!!

Така , както сте я подкарали е брутално и темата не е приятна за четене !!!
съб юли 20, 2019 9:04 pmtzetz009 написа:
Ти пък къф са извъди?
Ши кайш, чи ти рекоха дръш и са нахвърли.
Да беше са изявил подобаващо в раздела, пък то.....
tzetz009 - специалист
съб юли 20, 2019 9:38 pmТрифон П.Трифонов написа:
Ти пък къф са извъди?
:? Е-м-и-и-и , бивш оператор на пелет-преса ! И такава машина ми мина през ръцете . То всъщност си е голям комплекс от машини .

Нямам желание да правя реклама на мои бивши работодатели , затова не пиша в тяхна полза ! Чета темата и дотам !

:partyman: :partyman: :partyman:
съб юли 20, 2019 10:23 pmtzetz009 написа:
...Чета темата и дотам !
:partyman: :partyman: :partyman:
Продължавай!
a_stoev - майстор
Извинявайте за офтопика.
Определено дразни да прелистваш половин страница цитати за да стигнеш до едноредово мнение. На телефон е още по ужасно.
fbr - майстор
Имам съмнения че, голяма част от отговарящите смятат, че се отговаря с бутон "цитирай". Ако са проблем цитиранията, шефовете на форума могат да го запратят на по-затънтено място.
Всеки може да си направи трудът да цитира елегантно, без да се пълни една страница с пет поста.
Ако за някой не е проблем да прелиства три фермана, докато накрая прочете "благодаря", така да бъде.
Някой горил ли е пелети Red Magic?
liverpool-64 - специалист
Колеги,някой знае ли нещо за Зед-3 с. Трифоново обл. Монтана,производител на пелети .На външен вид буковите са доста светли ,не са натрошени ,чувалите здрави,пакетирани старателно. Нов производител ли е ,има ли реноме или сега навлиза в бизнеса?
Лично аз съм почти решил да си взема от тях ,но все пак бих изслушал мнения ,ако има такива.Цената е 430 лв. на палет-1050кг. :supz:
pechkata - специалист
нед май 12, 2019 5:55 pmТрифон П.Трифонов написа:
нед май 12, 2019 11:29 amklitchko83 написа:
Взехте ли пелети вече и от къде ,че нещо не намирам добри оферти
Не още, но дано е скоро момента, когато ще вляза в затвора и малко по късно ще си изляза с два тона слънчогледови от Пелетимаркет- Варна.
Не зная колко са калорични, че ги горех в края на този сезон, но не правят буци. Изгарят си чисто.
Чували от сезал по 25 кила. Обявени са по скъпо от миналата година, ама тъй ше е вече.
Костилка а майка - взех от вишна 6 тона около 4-5 кубика изсуших ги на нашия плац и ги прибрах...
И ако се наложи ще взема някой др. чувал пелети от Троянските на Калейца...

Тема "Мнение за производители на пелети" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: