Нека намерим най-тънките цени.
шоп - майстор
пон авг 05, 2019 8:58 amky-kyy написа:
Тия чушкопеци, пекат ли :?
Ако имаш време за губене стават.
Аз чушки, патладжан и всякакви зеленчуци /меса/ пека на гаовото барбекю. На чугунената скара с размери 70 х40 см и 3 газови горелки с обща мощност 18 киловата със спуснат капак всичко става бързо и перфектно.
ky-kyy - майстор
пон авг 05, 2019 6:31 pmшоп написа:
пон авг 05, 2019 8:58 amky-kyy написа:
Тия чушкопеци, пекат ли :?
Ако имаш време за губене стават.
Аз чушки, патладжан и всякакви зеленчуци /меса/ пека на гаовото барбекю. На чугунената скара с размери 70 х40 см и 3 газови горелки с обща мощност 18 киловата със спуснат капак всичко става бързо и перфектно.
За майка го купих....Аз нямам проблеми и на тенекия да ги пека и в жарта да ги заровя, но мама вече е на години, и е по-лесно на столчето до чушкопека, да си ги врътка с дилафчето :)
borchoyor - специалист
"Говори ми нещо за Сократ и за Сенека, а макя й клечи у тех на чушкопека... Жик-Так"😁
Chefo77 - майстор
По бай Тошово ние имахме единичен, лелята имаше троен ... който беше с едно голямо гърло и една трилъча тенекия вътре. Голяма тъпотия, отвътре никога не се изпичаха. Подозирам, че сега са усъвършенствали технологията.
ESPACE - майстор
Все същата недомислица си е тройния.
zz_stefanov - майстор
И аз туй щях да попитам ко ги хвалите тройните, като не пекат отвътре и трябва да връткаш материала. Виж цял патладжан пекат.
EDI - майстор
От 35 години имам троен, наследен, :-D и и пече без проблеми.Не знам защо има хора, които не са доволни.
iliya_i - майстор
пон авг 05, 2019 7:48 pmzz_stefanov написа:
И аз туй щях да попитам ко ги хвалите тройните, като не пекат отвътре и трябва да връткаш материала. Виж цял патладжан пекат.
Ами пекат 3 пиперки (понеже съм от източна България :-D ), наполовина. Т.е за 2 цикъла със завъртането имаме 3 пиперки. Което си е 1.5 пиперки на цикъл. Или с 50 % по-висока производителност от единичните :rock:
gnt69 - майстор
И аз си го харесвам моя. Днес си купих 5 патладжана и 5 чушки, ще си ги изпека за половин час и ще си направя кьопоолу, няма да паля огньове и да слагам ламарини. Имам оферта за феновете на ламарините. Заменям ламарина за печене на патладжани и чушки за чушкопек ама троен, оферти на лично. :partyman:
Последна промяна от gnt69 на пон авг 05, 2019 8:32 pm, променено общо 1 път.
zz_stefanov - майстор
пон авг 05, 2019 8:23 pmiliya_i написа:
пон авг 05, 2019 7:48 pmzz_stefanov написа:
И аз туй щях да попитам ко ги хвалите тройните, като не пекат отвътре и трябва да връткаш материала. Виж цял патладжан пекат.
Ами пекат 3 пиперки (понеже съм от източна България :-D ), наполовина. Т.е за 2 цикъла със завъртането имаме 3 пиперки. Което си е 1.5 пиперки на цикъл. Или с 50 % по-висока производителност от единичните :rock:
:) :supz:

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 6" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: