• 1
  • 2
Водни помпи, хидровори, ВИК, канали зация и др.
kozl - майстор
A пробва ли го без засмукване от някакъв съд с маркуч над нивото на помпата?
lov - майстор
Тъпо е но погледни и дали помпата върти в правилната посока че и това съм виждал на чисто нова монофазна помпа. И те така се бяха изпотрепали да дирят от де смучи въздух.Сменяли смукатели клапани и каквото се сетиш още.
krasi92 - майстор
За максимална дълбочина на засмукване както е при теб смукателната тръба дето си сложил е голяма. Аз бих сложил стандартен смукателен маркуч 8 метра или полиетиленова тръба за градински водопровод 25мм.
hidrazin - майстор
съб авг 10, 2019 6:10 amkrasi92 написа:
25мм
Абсолютно недопустимо.
Входната тръба колкото входа на помпата.
:partyman:
krasi92 - майстор
Нека опита и след това да каже дали не смуче.Смукателите са с маркуч спирално навит и са си около 25 мм. или така им се водят поне размерите за щуцерите.
чет авг 08, 2019 5:23 pmpreslav написа:
чет авг 08, 2019 4:48 pmirakliotis написа:
Писал съм че имам шахта,1,80м не помага.
Не си писал, ама нейсе - майката му е обезвъздушаване - трябва някъде да има обезвъздушителна "пробка", със сигурност има и инструкция за въвеждане в експлоатация.
Здравейте,нямах време да пиша за това се извинявам.Смених хидрофора,без да пипам нищо друго-тръгна си супер.За мен остава че този РУРИС-Румъния Е :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? .Радвам се че се отзовахте,Благодаря ви.
hidrazin - майстор
съб авг 10, 2019 3:42 pmkrasi92 написа:
Нека опита и след това да каже дали не смуче.Смукателите са с маркуч спирално навит и са си около 25 мм. или така им се водят поне размерите за щуцерите.
Таратанци...
:partyman:
  • 1
  • 2

Тема "Проблеми със хидрофора" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: