• 1
  • 2
Изпратете снимка на всички ваши стандартни и нестандартни решения.
valmet - специалист
toni_g79 написа:
Бе "става",ама да няма после що се пука и пада на люспи :wink:
Точно така стана на мой приятел,който нямаше търпението да се занимава.Поех на негова отговорност,щом не му се занимавало-грундирах с "Боро"(не че има значение какъв е грунда),шпакловах и след 3 дни се отлюпи като юфка.
wentii - специалист
Трябва да се изстърже-това с грундовете е голям риск,особено като е много наслоен.
diduli - специалист
За много години колеги !!! Днес опитах с вода и гъба .Получава се чудесно.Мисля че това е най доброто.Става сравнително бързо. Благодаря ВИ за което.
kocetoo - специалист
Със широка шпатула махаш колкото хване - после миене с голяма пореста гъба и задължително 2 ръце грунд - ако основата е запазена(както беше станало при мен) латекс, ако е изронена задължително грудът да бъде съобразен с шпакловката!!! и после латекс.
Момчета,
Да не отварям нова тема. И аз се пробвах да "летексвам" върху винервайс. Още същия ден се появиха големи люспи. Взех шпакла и остъргах всичко колкото можах. Не е съвсем до мазилката (обикновена циментово пясъчна, на 50 години, здрава та дрънка). Поостана тук-там. Смятам да позапълня дупките с гипсова замазка и да боядисам отново. Дали това е достатъчно?
  • 1
  • 2

Тема "Отстраняване на винервайс !" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: