Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
kr1100 - майстор
[quote="Трифон П.Трифонов"
Иванчо, днес ще говориш за зимнина от чери домати.
[/quote]
Сушилня.
..Поплакала и снов.. а как болят крака 8-[ Утре не смятам да се кекна по стълба.За вдруги ден ще изровя зимни обувки с дебела подметка.Колкото повече, толкова повече защото стъпалата на стълбата са ми отпечатани на табаните.
Имам и снимки по окачването, ама след някой ден реанимация.
Мамка им косове започнали са да проверяват попските круши :shock:
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
вт авг 20, 2019 4:45 pmТрифон П.Трифонов написа:

А това растение как се казва и може ли да се обядва с него?
https://photos.app.goo.gl/gNkPcg6uKMjqMnEg8
Американски винобой. Сакън! Отровно е. Нали, в някакви малки дози, в някакви случаи, било лечебно, но не яжжжж!!!!!!!!!!!!!!

п.с. С какво снимаш, добре улавя червеното
Andri01 - майстор
" Доматките тип"Чери" се раждат след опрашване. Това е нещо подобно ,като при маймуните/ хората/ ,но се прави посредством"тройка-шведска". Т.Е.: опрашвач-пчеличка / с необходимия инструмент:хоботче-като на 14.02/-опрашвана. После като позачервят бузки, поотраснат малките и вече не са прокурорски черита,много вървят с огнена вода ,трътки?! в компанията на "Стареца и морето"!!!
П.С.: Иванчо седни,браво,6-ца!! :partyman:
вт авг 20, 2019 7:38 pmn_a написа:
Сакън! Отровно е. Нали, в някакви малки дози, в някакви случаи, било лечебно, но не яжжжж!!!!!!!!!!!!!!

п.с. С какво снимаш, добре улавя червеното
Благодаря!
Sony Xperia M4 Aqua. Сносна е камерката, но само като има светло. Инак е куца, както и нищо не може на светкавица.
Имам ХZ3, но не го ползвам, щото не мога да му намеря калъф. Ще го съсипя за нула време. Надявам се да може и в сумрак и на светкавица.

Андри- 3, щото тройката я минахме, щото си симпатичен на админа и щото се пак спомена - Чери. Сега ко да прая продукта на творческата си еротична дейност с тия пусти семена?
Andri01 - майстор
Тука проКУРора каза - консервирай ги! Иванчо казва - дай ги на ракийката,да им дойде акъла в главата. :)
borchoyor - специалист
Некой се сръдеше, ама вие бая се лигавите офф топик, инак за за косовете, въздушна пушка, трепеш 2-3 и нема повече атаки, дее и гадове де....😁
вт авг 20, 2019 8:10 pmborchoyor написа:
Некой се сръдеше, ама вие бая се лигавите офф топик, инак за за косовете, въздушна пушка, трепеш 2-3 и нема повече атаки, дее и гадове де....😁
Борче, лигльофците остави ги! Нямам проблеми с косове, а с незнание и мързел. Инак, косове а ла Ришельо?!!
borchoyor - специалист
вт авг 20, 2019 8:38 pmТрифон П.Трифонов написа:
вт авг 20, 2019 8:10 pmborchoyor написа:
Некой се сръдеше, ама вие бая се лигавите офф топик, инак за за косовете, въздушна пушка, трепеш 2-3 и нема повече атаки, дее и гадове де....😁
Борче, лигльофците остави ги! Нямам проблеми с косове, а с незнание и мързел. Инак, косове а ла Ришельо?!!
Я само, отти некой се сръдеше, че не ви разбира де😁 па чьосове Ришельо не го разбрах, ама ги пукам на общо основание...
вт авг 20, 2019 9:13 pmborchoyor написа:
...
Пъдпъдъци а ла Ришельо е рецепта за ястие.
Щом стреляш подобен дивеч, можеш да го сготвиш по подобен начин.
kuger - майстор
вт авг 20, 2019 8:10 pmborchoyor написа:
........... инак за за косовете, въздушна пушка, трепеш 2-3 и нема повече атаки, дее и гадове де....😁
Ц! Не помага, те са като, ами като тия на всеки километър. Един пада, друг го замества :shock: Пробвано, котките станаха кръглоохранени :-D файда йок!
Най ме е яд на авлигите, не можеш да ги различиш в шумата, а правят повече поразии, отколкото изяждат. Сутрин под асмата е пълно със зърна, а толкова са красиви, че не ми дава сърце да ги пуцам. Май са и "прокурорски".
Мискета яко зрее, а аз се ослушвам, поне няколко CD та да окача.

Тема "Привет начинаещи градинари" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: