Всичко за дърводелството
Virtex - майстор
Така като гледам имаш малко излишни платки...поне последно като гледах братята китайци имат модул all-in-one за тази цел, който може да се вгради по подобен начин.

Иначе браво за DIY проекта :supz:
sstefanov - майстор
Направи отворите пред говорителите да се разширяват като фунията на тромпет.
skobastudio - напреднал
платките
съгласен съм с теб (пътуват няколко платки за тест)
същата функционалност не успях да намеря наготово, но пък прецених, че и не ми трябва. Най-полезна за мен бе функцията пускане от карта/усб. на плажа не ми се ще да пускам от телефона (било то през блутут или аърплей), а пък другите смарт функции не ми трябват

отворите
благодаря за съвета
харесвам и визията и ползата за звука на това което казваш
гледал съм и канала на https://www.youtube.com/channel/UCOuow_ ... qi42zVs3qg (има полезно инфо за хора като мен, както и красиви тонколони за инспирация)
работата е там, че за момента нямам добър начин да правя красиви фунии :)
предстои да го променя това

скоро ще правя втора версия на проекта, и ще споделя тук, заедно с описание на нещата които съм променил

П.П. Стефанов: цъкайки от линк на линк попаднах на старо твое мнение за volumio.org - това изглежда доста интересно, може би все пак няма да отхвърлям идеята за по-умно устройство. Разбирам, че идеята му е за по-взискателни потребители и условия, но върши работа и за други цели :rock:
mavryt4o - майстор
Да разпуснем малко

Прикачен файл

IMG_20190902_003527-3456x2592-2592x1944.jpg
mavryt4o - майстор
Комплекта завършен. :partyman:

Прикачен файл

отрязани .jpg
nikolson - майстор
Пускай ги в etsy. Там се продават къде по-непрофесионално направени неща.
skobastudio - напреднал
Ето една кутия/лампа/display box.

Експериментирам с различни идеи и материали и това е първата от тази серия.
Осветлението е от ЛЕД лента залепена в предната част и насочена назад към фона, където съм залепил хартия с едни мотиви :)

Сглобките на места не станаха идеални, едната причина е че ми трябва още практика, другата е че действах малко нетърпеливо на места.

Материалът е череша, с изключение на летвичките, пред ЛЕД-тата отпред, които са от иглолистна дървесина.

Изображение
Изображение
Изображение
mavryt4o - майстор
чет окт 17, 2019 8:04 amnikolson написа:
Пускай ги в etsy. Там се продават къде по-непрофесионално направени неща.
Не мога да отделя толкова време и си тъпча тук :lol:
mavryt4o - майстор
чет окт 17, 2019 11:50 amskobastudio написа:
Ето една кутия/лампа/display box.

Експериментирам с различни идеи и материали и това е първата от тази серия.
Осветлението е от ЛЕД лента залепена в предната част и насочена назад към фона, където съм залепил хартия с едни мотиви :)

Сглобките на места не станаха идеални, едната причина е че ми трябва още практика, другата е че действах малко нетърпеливо на места.

Материалът е череша, с изключение на летвичките, пред ЛЕД-тата отпред, които са от иглолистна дървесина.

Изображение
Изображение
Изображение
Не си ли мислил за по-мащабни и скъпи неща? Получават ти се нещата много са изчистени на мен ми харесват.

Тема "Какво сътворих днес." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: