• 1
  • 2
Ако искате да поправите или сте поправили нещо тука е мястото.
Mariqnn Jordan - напреднал
Здравейте! На село имам една баня която искам да и сменя плочките и сифона . За сифона искам да изкъртят около него и плочките за да го сменя банята си има наклон но не съм сигурен каква замазка да използвам за да го изпълня после или с цимент и пясък. Второто едната стена от средата на горе е крива и не знам с какво да я измажа гипсова шпакловка или.... това ми е най големия проблем с толкова много продукти не знам кой е правилния за това. Благодаря предварително!
naster - майстор
Замазка пясък и цимент. Стените с варо-циментова, но зависи с какво е зидана и мазана стената. Обикновено, грундирането е задължително
Mariqnn Jordan - напреднал
нед авг 25, 2019 6:45 amnaster написа:
Замазка пясък и цимент. Стените с варо-циментова, но зависи с какво е зидана и мазана стената. Обикновено, грундирането е задължително
Мерси,еми когато съборя плочките ще видя какво е от долу,а в нас имам 2 торби варов разтвор с него не става ли пак ?
naster - майстор
Требе и цимент и мрежа според мен
Mariqnn Jordan - напреднал
нед авг 25, 2019 1:44 pmnaster написа:
Требе и цимент и мрежа според мен
Да питам за напред гледам продават циментова замазка на теразит те добри ли си или не стават ?
naster - майстор
Нямам представа. Замазките ги бъркаме на място с пясък, цимент и малко СМ11. Не съм запознат в/у каква основа ще полагате. Това предполага и конкретна нужда от грундиране...

Кривата стена с плочки ли е, или на тухла, мазилка...
Mariqnn Jordan - напреднал
нед авг 25, 2019 2:19 pmnaster написа:
Нямам представа. Замазките ги бъркаме на място с пясък, цимент и малко СМ11. Не съм запознат в/у каква основа ще полагате. Това предполага и конкретна нужда от грундиране...

Кривата стена с плочки ли е, или на тухла, мазилка...
Изкъртих малко да видя как е от долу,не е на тухла ама е доста стара като видях как са ги лепило едно.
http://prikachi.com/images.php?images/453/9636453p.jpg
muhala - майстор
нед авг 25, 2019 2:05 pmMariqnn Jordan написа:
нед авг 25, 2019 1:44 pmnaster написа:
Требе и цимент и мрежа според мен
Да питам за напред гледам продават циментова замазка на теразит те добри ли си или не стават ?
Ползвах готова на Баумит. На цена идваше като да купя пясък и цимент. Бързосъхнеща е. За 3 часа е изсъхнала.
muhala - майстор
нед авг 25, 2019 2:47 pmMariqnn Jordan написа:
нед авг 25, 2019 2:19 pmnaster написа:
Нямам представа. Замазките ги бъркаме на място с пясък, цимент и малко СМ11. Не съм запознат в/у каква основа ще полагате. Това предполага и конкретна нужда от грундиране...

Кривата стена с плочки ли е, или на тухла, мазилка...
Изкъртих малко да видя как е от долу,не е на тухла ама е доста стара като видях как са ги лепило едно.
http://prikachi.com/images.php?images/453/9636453p.jpg
Тези кюфтета ако падат лесно ги сваляй и мажи. У нас в тоалетната беше така. Не успях да ги махна. Дирекно върху тях налепиха гранитогрес.
Mariqnn Jordan - напреднал
нед авг 25, 2019 3:43 pmmuhala написа:
нед авг 25, 2019 2:47 pmMariqnn Jordan написа:
нед авг 25, 2019 2:19 pmnaster написа:
Нямам представа. Замазките ги бъркаме на място с пясък, цимент и малко СМ11. Не съм запознат в/у каква основа ще полагате. Това предполага и конкретна нужда от грундиране...

Кривата стена с плочки ли е, или на тухла, мазилка...
Изкъртих малко да видя как е от долу,не е на тухла ама е доста стара като видях как са ги лепило едно.
http://prikachi.com/images.php?images/453/9636453p.jpg
Тези кюфтета ако падат лесно ги сваляй и мажи. У нас в тоалетната беше така. Не успях да ги махна. Дирекно върху тях налепиха гранитогрес.
Предполагам на всякъде ще е така,свалям тия кюфтета,ако има дупки ще ги запълня и лепя плочките от горе да не си играя да шпакловка и там Бая разходи ще иде?
  • 1
  • 2

Тема "Ремонт на баня" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: