Много интересна и все по-често дискутирана тема.
Chefo77 - майстор
Точно. Повдигаш под ъгъл най-малкото предната ламела на реда, за да можеш да вкараш настоящата на дългата страна.
elby - специалист
пон авг 12, 2019 7:55 pmChefo77 написа:
Точно. Повдигаш под ъгъл най-малкото предната ламела на реда, за да можеш да вкараш настоящата на дългата страна.
Другите клик системи не са ли толкова добри ?
Нещо по-дебеличко от тези 9мм на Tarkett Estetica 9 mm, AC33 има ли смисъл?

А и излезе друг проблем - наводниха ми детската стая съседите отгоре и сега има една гадна миризма в стаята. Така и така ще сменям ламината, но това дали ще убие миризмата или да направя една тънка саморазливна замаза?

п.п. оказа се , че миризмата е от стар латекс. Грунд + цялостно пребоядисване дали ще оправят миризмата?
elby - специалист
пет авг 09, 2019 10:57 pmChefo77 написа:
Tarkett Estetica 9 mm, 33 клас. Категорично двоен клик.
А защо препоръчвате само серия Estetica ? Другите серии АС5/33 клас не са ли добри ?
npace - специалист
пон авг 26, 2019 2:16 pmelby написа:
детската стая
...
ламината
Питай търговеца или производителя какво е покритието най-отгоре. За детска стая определено не искаш меламин или друга подобна отрова.
Chefo77 - майстор
ср окт 02, 2019 9:25 amelby написа:
пет авг 09, 2019 10:57 pmChefo77 написа:
Tarkett Estetica 9 mm, 33 клас. Категорично двоен клик.
А защо препоръчвате само серия Estetica ? Другите серии АС5/33 клас не са ли добри ?
Защото по принцип се препоръчва най-доброто :)
Другите им серии също са много добри - и Gallery, и Monaco, дори Cinema, и Lamin'Art (макар да са 32 клас)...
Просто според мен Estetica е най-добрият в гамата им.
И видях, че сте писали за сглобката - двойният клик е най-доброто за момента. Фиксираните сглобки тип Мегалок имат недостатъци. Особено при нетолкова равните ни подове.
reevil - специалист
Здравейте. След три години с кайндл натурал тъч 10мм съм доволен.
Много добра и автентична имитация на дърво, релеф и устойчивост са супер.
Сега имат едни десени с напречен сряз, все едно трупче.
Няккакво актуално мнение как са като качество, да няма спад случайно, водят се клас 32 ац4 10мм дебел. пак са на същия размер ширина 158мм както стария ми. Много са удобни за редене с тази система оо късата страна.
Нещо сякаш не са много разпространени вече кайндъл-а. Масово наваякъде кроно-та.

Тема "Подходящ ламинат за спалня и хол-трапезария" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: