Блажна боя, лакиране, боядисване с латекс, тапети и всичко полезно за вашия дом или предстоящ ремонт. А ако търсите изпълнители, разгледайте препоръчани майстори и фирми за боядисване с латекс.
Здравейте.Имам нужда от помощ и съвет.Искам да сменя цвета на един шкаф за баня.Изображение пвц някакво се води ...Въпросът е - с какво?

Прикачен файл

IMG_20190903_074111.jpg
IMG_20190903_074111.jpg (87.03 KиБ) Видяна 3548 пъти
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
С боя за PVC
Може ли конкретно предложение?И дали е необходима някаква предварителна обработка?
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
вт сеп 03, 2019 9:04 amVelmar4e написа:
Може ли конкретно предложение?И дали е необходима някаква предварителна обработка?
Няма нужда от конкретно предложение, те боите за певеце не са твърде много.
Няма нужда от предварителна обработка. Боята представлява певеце в разтворител и логично, разтваря повърхността и става монолит
Подозирам, че ще сътворите някой шит, защото не знаете какво правите. Задължително проба на подходящо местенце
stridata - специалист
Шкафчето най-вероятно е от Пено ПВЦ и е боядисано? Демек трябва да се зашлайфа и да се сложи нов цвят.
iliya_i - майстор
Извинете, но на снимката много ясно си пише "ПОЛИСТИРОЛ" а не "ПОЛИВИНИЛХЛОРИД". Същия материал като стиропора и фибрана, само дето не е разпенен.
Не всичко на този свят е ПВЦ. Та вероятността да стане точно с боя за ПВЦ е ниска.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
вт сеп 03, 2019 1:22 pmiliya_i написа:
Извинете, но на снимката много ясно си пише "ПОЛИСТИРОЛ" а не "ПОЛИВИНИЛХЛОРИД". Същия материал като стиропора и фибрана, само дето не е разпенен.
Не всичко на този свят е ПВЦ. Та вероятността да стане точно с боя за ПВЦ е ниска.
Ако е полистирол, с много неща може да се боядиса.
:-D
Много благодаря на всички за съветите.Мвждуврвменно открих фирмата производитеш и се свързах с тях с молба за съвет или съдействие.Та-посъветваха ме да занеса вратичките при някой мебелист.Повърхността не изисква предварителна обработка.Трябва да се напръска с двукомпонентна боя с пистолет.Това е.Аз все пак мисля ако открия на спрей такъв тип боя да пробвам на някое вътрешно място
kozl - майстор
вт сеп 03, 2019 6:20 pmVelmar4e написа:
Много благодаря на всички за съветите.Мвждуврвменно открих фирмата производитеш и се свързах с тях с молба за съвет или съдействие.Та-посъветваха ме да занеса вратичките при някой мебелист.Повърхността не изисква предварителна обработка.Трябва да се напръска с двукомпонентна боя с пистолет.Това е.Аз все пак мисля ако открия на спрей такъв тип боя да пробвам на някое вътрешно място
Примерно такова ( флакон спрей 2К )
Но не прочетох за цветове. Може да е само безцветен 2К лак.

Тема "Боядисване на шкаф за баня" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: