Чакаме вашите въпроси за банята, ваната и т..н.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
ср сеп 04, 2019 12:35 amLazarGanev написа:
.
Като дадеш 20лв повече и си вземеш бойлер с дебела изолация:
[url]https://tesy.bg/
Теси вече ми отпадна от класацията. Как мога да подобря изолацията на елдомски бойлер?
Andri01 - майстор
Вата,втори кожух и отгоре-задължително. :partyman:
kozl - майстор
Или бойлер в гардероб, пълен с вата :-D
  bubetoo
Аз за Елдом не мога да кажа нищо, не сме имали, но Tesy и Diplomat са много изгодни. Намерих едно сравнение на няколко модела, надявам се да помогне. :yawinkle:
https://revbul.com/nai-dobri-elektricheski-boileri/
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
пет сеп 20, 2019 7:15 pmbubetoo написа:
Аз за Елдом не мога да кажа нищо, не сме имали, но Tesy и Diplomat са много изгодни. Намерих едно сравнение на няколко модела, надявам се да помогне. :yawinkle:
...
... Тук питам за лични впечатления
Имала съм Теси и Дипломат и Елдом. Първите ги смених почти веднага щом изтече гаранцията, като Теси имаше няколко гаранционни сервиза. Елдомският ми бе даден след години употреба и е при мен почти 10 години.... Никакви проблеми с ел част, протече си постепенно и безвъзвратно... Всичко това, подкрепено и от некои коментари тук, силно наклони везните към ЕЛДОМ
шоп - майстор
пет сеп 20, 2019 7:15 pmbubetoo написа:
Намерих едно сравнение на няколко модела, надявам се да помогне. :yawinkle:
https://revbul.com/nai-dobri-elektricheski-boileri/
Тц, няма да помогне. Само може да обърка.
Това написано от хора учили български ли е, или гугъл транслейт??? :x :x :x
Марш у лево на такива псевдо " уйкипедични" научни псевдо сайтове.

За да не съм голословен ще копирам малка част от бисерите :

Материалите, с които е изработен, и технологията, присъща на дизайна му, правят този електрически бойлер съществена част от дома ви. Вътре има добра изолация, която му придава допълнително качество. Струйника на този бойлер е изработен от качествена неръждаема стомана той осигурява до 15% повече топла вода.

Когато работите с такава топлина е важно да имате контрол. Tesy, който разглеждаме тук, ви го предоставя чрез неговия регулатор на мощността и термостата, които ви позволяват да променяте температурата между 35 ° C и 70 ° C*.

Безопасността е от съществено значение и повече при работа с топлина. Следователно този електрически бойлер включва термометър – така че винаги знаете температурата на водата. Има предпазен клапан срещу и система за защита, която предотвратява прегряване.


То словоред ли е, род, число, граматика, главна буква, пълен или непълен член...

П.П.
Посмях се от сърце!
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
пет сеп 20, 2019 7:38 pmшоп написа:
..
За да не съм голословен ще копирам ...
П.П.
Посмях се от сърце!
Скучаеш... верно ти препоръчвам да станеш мод... и си намери чувството за хумор :partyman:
Andri01 - майстор
"Елдом"! "Теси" може би /???/,но да е без серпентини!!! Същите са абсолютен боклук! Пълни с окалина и...!:(
jekasus - майстор
n_a написа:
Как мога да подобря изолацията на елдомски бойлер?
За 50-литров не ти трябва, щото няма никакъв смисъл за допълнителна изолация.
Аз намазах за без пари 150-литров на Елдом, ще го монтирам при брат ми, часовник за нощна тарифа има, понеже е в неотопляемо помещение, ще има и допълнителна топлоизолация, щото има смисъл от допълнителна изолация.
Май ти казах за гаранцията, вечното няма, важно сервиза да реагира бързо, ако го има в в Русе.

Тема "препоръчайте 50л бойлер" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: