Предимства, недостатъци, цени, материали, планове, пасивни къщи и т.н.
янко - специалист
Здравейте,предстои измазване на къщата,но не ми е ясно каква да е мазилката.Четох за разни мазилки ,силиконови,минерални,силикатни, сухи и не знам какви,и в главата ми е пълна боза,а жената иска идея.Какво ще препоръчате?И има ли значение кой сезон се прави?
Hoвoceлckи - майстор
Сега му е времето. Мазилка върху какво? Тухла, изолация или стара хоросанова? Имаш ли финансови ограничения? По принцип най-... се казва, че бели полимерните към момента. На Ангро са бюджетни, но ... ако случайно се спреш точно на тях, ще ти казвам повече (лични впечатления).
янко - специалист
Мазилката ще е върху топлоизолация,правена е преди около 8 години,площта включително прозорците е около 250 квадрата.За момента тавана ми е до осем хиляди лева
Hoвoceлckи - майстор
Гръцка полимерна. Разгледай дистрибуторите кой, какво предлага. Потърси бригадИ. Виж какво ще кажат те. Някои сами са дистрибутори. Това има значение за крайната цена. Мен от магазин са ми дали 6 -7 кофи повече от необходимото ...
tysonlkr - специалист
чет сеп 05, 2019 10:28 pmянко написа:
Мазилката ще е върху топлоизолация,правена е преди около 8 години,площта включително прозорците е около 250 квадрата.За момента тавана ми е до осем хиляди лева
За осем години без мазилка тази изолация да не е сменила структурата си.
Да не сложиш мазилка върху изгоряла от слънцето изолация.
янко - специалист
Е,не е гол стиропор,шпакловано е,само за толкова стигаха парите.Кое е по-добре,силиконова ,силикатна или полимерна?Поогледах цени на ангро,церезит,баумит и ръофикс,последните са най-скъпи

Тема "Каква мазилка за къща" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: