• 1
  • 2
Всички имаме коли, нали ?
ontario - специалист
Здравейте,

Моля дайте ми съвет за активен и добър форум, където се обсъждат неща свързани с автомобили - най-вече проблеми и ремонти.
Имам проблем с колата, няколко майстора ми говорят различни неща и искам до потърся мнение от колеги, които може би са имали същия проблем.
Колата е Ситроен и отдавна съм регистриран в http://clubcitroen.bg/forum/. Отдавна бях влизал там, но сега като го посетих виждам, че няма особена активност, когато става дума за проблеми и ремонти....

Мерси :rock: :rolleyes:
radius - майстор
Щото не се чупят ;)
Като бивш модератор там, мога да ти кажа, че едва ли ще намериш по-активен форум. В момента колко е активен не знам, но спокойно може да питаш и в Пежо форума. Колата е същата.
ontario - специалист
чет сеп 12, 2019 9:41 amradius написа:
Щото не се чупят ;)
Като бивш модератор там, мога да ти кажа, че едва ли ще намериш по-активен форум. В момента колко е активен не знам, но спокойно може да питаш и в Пежо форума. Колата е същата.
......аха, не се чупят ли 8-[
Това за Пежо форума е идея, благодаря.
Мислех, че вероятно има форум за всякакви автомобили, където много хора влизат и пишат и не е нужно да влизаш в форума на твоята марка автомобил, но явно такъв няма [-X
radius - майстор
Е как да има, като ще се карат постоянно коя е най-убава ;) .
Hoвoceлckи - майстор
На нас не би ли казал проблема си? Не мислиш ли, че тук някои може би караме ситроени и пежа?
ben84 - специалист
За всякакви коли може да опиташ в офроуд форума или бг мама.
Все пак и на мен ми стана интересно какъв е проблема.
kozl - майстор
E оно в тоя форум има толкова много и дълго обсъждани коли......
Обаче форд па и WV :sad:
torbalan - Дървен философ
Аз съм доволен от сервиз Елмира в Плевен. Ако ти е близо - иди виж там какво ще ти кажат.
За всичко по-сложно от смяна на накладки ходя там. :)
Chefo77 - майстор
чет сеп 12, 2019 9:41 amradius написа:
Щото не се чупят ;)
Като бивш модератор там, мога да ти кажа, че едва ли ще намериш по-активен форум. В момента колко е активен не знам, но спокойно може да питаш и в Пежо форума. Колата е същата.
Голяма грешка. По-умрял форум от този на Пежо надали има. Еле като си нов, ако случайно сгрешат да ти допуснат публикацията (те мненията чакат одобрение с дни, смятай да ти одобрят публикация колко ще чакаш), отговорът може да дойде след като си продал колата. Апропо, още чакам да ми дадат отговор за информация за VIN номера. Пежака го взех преди 13 месеца, мнението бе допуснато 2 седмици след запитването. Колко мнения още не са ми допуснати, няма да казвам :wink:
Иначе оффроуд форума е ОК като инфо. Навремето и тунинг-а беше ОК, сега не зная как е.
naster - майстор
Счупи ми се достъпа до Service Box, иначе да съм го чекнал Вашия VIN
  • 1
  • 2

Тема "Търся форум за автомобили....." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: