Нека намерим най-тънките цени.
plamen6703 - майстор
От Лидълският впечатления нямам, но има "Скил" утре ако не забравя мога да го снимам и да ти го покажа. Бих ти препоръчал да избереш "Скил" много добра машина, няма "екстрата" да се маха патрона :)! :partyman: :partyman: :partyman:
Lutchezar - майстор
Имам предния модел, махащия се патрон се фиксира учудващо здраво, съосността е спазена, нямам оплаквания.
Но не мисля че има откъде да го купи вече, където и да минах тези дни не го видях.

Всички хвалят импакта който идва утре, може да е по-смислена инвестиция.

Имам 12-волтовия импакт освен че бие доста вала, всичко друго е наред. Вадил съм го от кутията 30 пъти за една година за да завия нещо по-бързо, та още един ще е безсмислено. Взех го онлайн от немско, за смешни пари в промоция, та рекламацията е безсмислена...
dikata1975 - специалист
Точно Скила 6221 замених с лидълски за ,който все още нищо не мога да кажа,но Скил повече никога.Още като нов 2 пъти в сервиз за плавен пуск (просто изчезва) ,като вторият път беше заменен с нов(същата работа)на третия ми отказаха гаранцията.Толкова го бях намразил,че го преглътнах тоя плавен пуск(коментиран е в темата за винтоверти).Сега 4 години по-късно супер голям луфт в шпиндела и патронник който не може да стегне свредло като хората.Държа да отбележа ,че се ползва изцяло само за домашни нужди ,а не професионално.Освен свалящ патронник лидълският има заключване на шпиндела и заключване на спусъка за продължителна работа.А дали си заслужава времето ще покаже
radius - майстор
Аз па с моя Скил съм монтирал над 750 детайла на мебели, 50м ламаринена обшивка на покрива, няколко картонени стени, комин с циментфазер и още много, много работи. И още е здрав :)
Не мога да се оплача, освен че не стигат обороти за самопробивни.
jekasus - майстор
plamen6703 написа:
Бих ти препоръчал да избереш "Скил" много добра машина
Две бройки в мазето - зъбни хуйни , дето предават другата уйня на редуктора, понеже са от китайска пластмаса,са претъркани. Накрая ще ги изхвърля и ще си направя два удължителя, поне кабела си го бива.
Пък имам Райдър със кабел, кабела е гаден, но пък машинката колко гадости видя...
Зъ - Скил никога...
plamen6703 - майстор
пон сеп 23, 2019 12:46 amjekasus написа:
plamen6703 написа:
Бих ти препоръчал да избереш "Скил" много добра машина
Две бройки в мазето - зъбни хуйни , дето предават другата уйня на редуктора, понеже са от китайска пластмаса,са претъркани. Накрая ще ги изхвърля и ще си направя два удължителя, поне кабела си го бива.
Пък имам Райдър със кабел, кабела е гаден, но пък машинката колко гадости видя...
Зъ - Скил никога...
Каквото е Райдър такова е Скил, зелен Бош, Парксайд и каквото се сетиш покрай тия марки. Едни улучват от едните добри бройки, други улучват от другите добри бройки, в крайна сметка за това има гаранция, ако окряка до края на гаранцията и след това даде дефект се купува следващата бройка и т.н...
Разликата между марковите и тези машини е, че тези, които купуват марковите инструменти стават роби на сервизите за ремонт и поддръжка, а тези с Райдер, Скил и др. стават роби на магазините, от които ги купуват.
Такъв е живота и всеки купува каквото избере от това, което може да си позволи като цена! :partyman:
monster18 - специалист
Някой има ли мнение за гайковерта на ток който пускат от днес благодаря предварително!
kr1100 - майстор
пон окт 07, 2019 7:07 pmmonster18 написа:
Някой има ли мнение за гайковерта на ток който пускат от днес благодаря предварително!
за затягане - що годе за развиване , ако се вярва на данните става. Но с други вложки
Passa - специалист
Колеги някой сменял ли е клетките в някоя от батериите на винтоверт примерно. Те са 5 броя Парксайт по 1,5 а/ч.
Моя винтоверт е от старият модел А1 - ударен. Батерията я няма в Бушона, но те ме препратиха към други представители които ми казаха че уж имали за 40 лева батерията, но трябвало да се пробва дали ще се зарежда от моето зарядно.

Ще ми се да си подменя клетките сам с по качествени. Самсунг примерно. Макар и да стане по скъпа. Старата батерия не съм я ползвал много и се скапа.
Явно тези Парксайт не са стока.
zz_stefanov - майстор
нед окт 13, 2019 1:42 pmPassa написа:
....
Явно тези Парксайт не са стока.
Защо, стока са ама евтина. За да има за какво и мъжете да влизат в лидъл :)

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 6" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: