• 1
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 36
Нека намерим най-тънките цени.
kr1100 - майстор
съб сеп 21, 2019 11:10 pmkuger написа:
съб сеп 21, 2019 10:28 pmkr1100 написа:

Зависи какво ще стягаш 100 Nm, ако ги достига.. За мен е твърде кекав за затягане.На Халуминиевите ми джанти е 170Nm
Това на камион ли е?
Не на ван М 14.
Lutchezar - майстор
На нещо подобно 550W в немския онлайн магазин на Лидл пише 100 на завиване, 500 на отвиване. Явно чука повече.
пък и доста си приличат
Прикачен файл:
Screenshot_2019-09-22-14-36-21.png

Прикачен файл

Screenshot_2019-09-22-18-13-38.png
gnt69 - майстор
В Румъния ще го има лидълския излиза 83 лева. ТУК :partyman:
Lutchezar - майстор
В немско е 40 евро
https://www.lidl.de/de/parkside-elektro ... a1/p313167
+5 локална доставка + 5-6 лева за габко и пак толкова излиза. Има смисъл да се пазаруват намалени леки стоки оттам, всеки път получаваш 10 евро отстъпка от следващата доставка и тях ги преобразуваш в отстъпка за нещо което не е намалено.
gnt69 - майстор
нед сеп 22, 2019 9:27 pmLutchezar написа:
В немско е 40 евро
https://www.lidl.de/de/parkside-elektro ... a1/p313167
+5 локална доставка + 5-6 лева за габко и пак толкова излиза. Има смисъл да се пазаруват намалени леки стоки оттам, всеки път получаваш 10 евро отстъпка от следващата доставка и тях ги преобразуваш в отстъпка за нещо което не е намалено.
E в Румъния също не е безплатна доставката, има 10 лева такса мост + 2 часа време.
Lutchezar - майстор
Затова казах че горе-долу толкова излиза.
Lion15 - специалист
Някой има ли впечатление от промоцията за тази седмица или по точно от комплекта за финна механика комплекта отверка с битове и акумулаторната отвертка :?: ?
Благодаря предварително!
kozl - майстор
Тази ако отвертка много ми прилича не един мой боклук, на който отдавна му угаснаха батериите, които не изкараха дълго, вероятно поради елементарната схема за зареждане, а и не са LI-ion.
Аз иуспях и си купих от лидъл, при това има и фенерче и съм мноо повече доволен. По-скъпа беше, но не помня za колко пари :sad:
Lutchezar - майстор
Разглеждал съм я, доста дървена, NiCd акумулатор. Два пъти в годината е намалена поне.
Имат и подобна тяхна MyProject червена за около 30 лева, преди месец беше на 15 лева в един от магазините, но това е шанс да го уцелиш, и е с литиево-йонни акумулатори.
Lion15 - специалист
А за комплекта за финна механика накой може ли да каже нещо?
  • 1
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 36

Тема "Промоция в Кауфланд на инструменти и уреди" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: