Най - вълнуващия въпрос зимно време.
Ма нова ли?
filmatoplo - майстор
:) Нова де ,обаче се отказахме от стъклуту :wink: 200 бири са си 200 бири.
gopeto87 - напреднал
Привет ,
пред закупуването съм на пелетна камина и се спрях на грейко този път . Сметнали сме, че бижуто 16 kw ще ми свърши работа. Имам обаче две чуденки.
Камината ще се слага в апартамент и по точно в хола 16 кв.м. Дограмата е стара дървена. Трябва ли задължително да пускам тръба за чист въздух към камината ? В моят случай това няма да е много естетично , понеже камината се съобразява с комина и се намира на място където за да пусна такава вход на въздух ще трябва да минава през целият хол.
Другото което исках да питам е за новият дизайн на камината , с цялото стъкло. Има ли някакви различия и подобрения в новата камина или само са променили капака отпред ?
n.ganev - майстор
Само вратата.
За въздуха сме коментирали много напред в темата
krapchev_ - напреднал
Здравейте, бижуто за пореден път се самозапали, Моля някой ако има решение да сподели! Камината се чисти преди всяко палене и въпреки това пак периодично се запалва.
gnt69 - майстор
пон сеп 23, 2019 11:41 amkrapchev_ написа:
Здравейте, бижуто за пореден път се самозапали, Моля някой ако има решение да сподели! Камината се чисти преди всяко палене и въпреки това пак периодично се запалва.
Изключи я от щепсела и няма да се пали, като не знаеш как да я направиш на стенбай. :partyman:
filmatoplo - майстор
:wink: Тъпотиите да започнат -сега . :wink: :wink:
starsel - специалист
някой знае ли може ли да се смени вратата със стъклена и колко ще струва.
andy_forresite - майстор
Стъклената врата е още едно нуждаещо се от щателно почистване нещо. Имате пепелник, пепел по стените отвътре, бункер, други профилактики, стъкло и сега и стъклена врата ... Добре е, ама да има кой да го лъска :)

Тема "Пелетна камина Грейко" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: