• 1
  • 2
От мобилни телефони до цифрови камери
Zlateff - специалист
Здравейте, наскоро изкарах от мазето един работещ юност, но нещо не мога да намеря никакви канали.Вързах антената към антенен усилвател и пак нищо.Чуват се някакви звуци като от 3 канaла в едно, но картината на сняг.От време на време се промени разтяга се все едно ще хване нещо ама нищо.Всички копчета ги въртях внимателно от начало до край и пак нищо.Какъв може да е проблема?
LazarGanev - "Велик майстор"
А бре момче, как си го вързал... декодера? :wink:
Zlateff - специалист
вт сеп 24, 2019 8:44 pmLazarGanev написа:
А бре момче, как си го вързал... декодера? :wink:
Ми аз без декодер го пуснах. :-D Преди години работеше... :(
ky-kyy - майстор
вт сеп 24, 2019 8:57 pmZlateff написа:

Ми аз без декодер го пуснах. :-D Преди години работеше... :(

Преди години, нямаше цифровизация- "Момче, къде да го ръгна тва" и подобни образователни филмчета имаше, тва-онва......
plamen6703 - майстор
вт сеп 24, 2019 8:40 pmZlateff написа:
Здравейте, наскоро изкарах от мазето един работещ юност, но нещо не мога да намеря никакви канали.Вързах антената към антенен усилвател и пак нищо.Чуват се някакви звуци като от 3 канaла в едно, но картината на сняг.От време на време се промени разтяга се все едно ще хване нещо ама нищо.Всички копчета ги въртях внимателно от начало до край и пак нищо.Какъв може да е проблема?
Няма никакъв проблем с телевизора, просто такъв му е модела и това са му техническите възможности! :partyman:
hidrazin - майстор
вт сеп 24, 2019 8:40 pmZlateff написа:
Здравейте, наскоро изкарах от мазето един работещ юност, ..
Е ся кво, покрай вас няма ли контейнери за смет???
:partyman:
kozl - майстор
Този Юност мисля нема вход НЧ. Та шъ требе некой декодер с модулация на некой канал от възможностите на телевизорчето.
Аз не съм срещал такъв декодер, но предполагам, че има.
Lutchezar - майстор
От някоя стара тв игра може да се свали модулатор. Само че повечето бяха PAL или NTSC...

Леле, това го правехме преди почти 30 години. Тоя телевизор е за музея вече...
  • 1
  • 2

Тема "Проблем с Юность 402в." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: