Вашето лично помещение
Lisko - майстор
пон сеп 23, 2019 10:26 pmlov написа:
Но с годинките и ставните болежки, колкото е по твърд по добре. .
По-твърд, но до някаква твърдост. От някъде натам нещата почват да се влошават.
Примерно като спя в палатка на шалте или последния път дори на хижа ми се случи, на много твърд дюшек и ме заболяват тазобедрените стави, а също и колената, но по-малко. Като съм споделял с хора - не съм само аз. Така че, някой като казва - по-твърдо по-добре, трябва да има едно наум че крайностите (примерно една гола дъска) не са най-доброто.
пон сеп 23, 2019 6:48 pmplamen6703 написа:
По какви критерии се спря на този матрак? :partyman:
Преди няколко седмици направих обстойно проучване в интернет и след като прекарах доста време (дни) в четене на ревюта (вкл. и видео ревюта в тубата) този се оказа един от най-добрите матраци (ако не и най-добрия) продавани в ЕС (възможно е да съществува и по-добър за парите, но пък да се продава само в САЩ, затова уточнявам "най-добрия в ЕС"). Тъй като не уточних в началото, понеже цената на един матрак може да варира много спрямо размера му, имах предвид около 1000 лв за единичен размер (90 на 190 см Casper струва 400 лири). Иначе май става ясно, че ако ще е от БГ, ще е Екон (пенолатексов), но за момент се подведох и забравих - наистина е напълно невъзможно да се "пробва" матрак дори и за един ден, камо ли като просто се легне за малко на него - когато човек спи много пъти на него, един след друг, (например поне една седмица, всяка нощ) тогава се натрупва ефекта от матрака и чак тогава някои неща (хубави или лоши) се усещат за първи път достатъчно ясно.
naB4o - специалист
Рекламата е голямо нещо, а както се вижда повечето тук ползваме нещо, което не се рекламира (или поне не съм попадал на реклама) и сме повече от доволни, че чак препоръчваме с две ръце. Подобни неща от реклами могат да се видят в дискусии от БГ-мама (да кажем Дормео) тук повечето гледаме не опаковката и рекламата, а съдържанието и качеството.
plamen6703 - майстор
вт сеп 24, 2019 2:23 amмастер написа:
пон сеп 23, 2019 6:48 pmplamen6703 написа:
По какви критерии се спря на този матрак? :partyman:
Преди няколко седмици направих обстойно проучване в интернет и след като прекарах доста време (дни) в четене на ревюта (вкл. и видео ревюта в тубата) този се оказа един от най-добрите матраци (ако не и най-добрия) продавани в ЕС (възможно е да съществува и по-добър за парите, но пък да се продава само в САЩ, затова уточнявам "най-добрия в ЕС"). Тъй като не уточних в началото, понеже цената на един матрак може да варира много спрямо размера му, имах предвид около 1000 лв за единичен размер (90 на 190 см Casper струва 400 лири). Иначе май става ясно, че ако ще е от БГ, ще е Екон (пенолатексов), но за момент се подведох и забравих - наистина е напълно невъзможно да се "пробва" матрак дори и за един ден, камо ли като просто се легне за малко на него - когато човек спи много пъти на него, един след друг, (например поне една седмица, всяка нощ) тогава се натрупва ефекта от матрака и чак тогава някои неща (хубави или лоши) се усещат за първи път достатъчно ясно.
Това, което си гледал е индустрия, няма матрак, който на клиповете да не е супер добър и да не е номер едно.
Ако ти се наложи гаранция къде ще го пращаш тоя матрак от чужбина, нали целта е да ти вземат парите, после ти гониш...
Матраците от Бяла са ти на една ръка разстояние, има дистрибутори почти във всеки по-голям град на БГ. Родителите ми са от години пенсионери не са се делили от такива матраци. Аз давам апартаменти под наем в курортен комплекс, всичко е оборудвано с такива матраци, у дома ги имам, проблеми с качеството и комфорта за сън нямам.
Разбира се всичко това е строго субективно и до човека, избора е в твои ръце, каквото и да избереш все ще ти вземат парите, дано направиш добрият за теб избор на матрак! :partyman:
Chefo77 - майстор
Още един глас за Екон - малките са с такива, страхотни са!
zz_stefanov - майстор
вт сеп 24, 2019 7:03 amnaB4o написа:
Рекламата е голямо нещо, а както се вижда повечето тук ползваме нещо, което не се рекламира (или поне не съм попадал на реклама) и сме повече от доволни, че чак препоръчваме с две ръце. Подобни неща от реклами могат да се видят в дискусии от БГ-мама (да кажем Дормео) тук повечето гледаме не опаковката и рекламата, а съдържанието и качеството.
Така е. Колото една стока е по скъпо рекламирана, толкова по малко смислено съдържание има в опаковката.
Така е при храните и при вещите.
Само разгледайте цените на рекламно време на минута на коя да е голяма телевизия https://www.btv.bg/reklama/ceni/
и си направете сметката каква стойност остава в опаковката.
Но без реклама няма оборот.
пп Съжалявам че късно прочетох темата. Наскоро купувах двускойни дунапренени матраци (без мемори) и ако бях попаднал на тези от темата щях да взема такива. При другите фирми латекса е по скъп.
За мен, матраците с пружина си остават най добри. Пенолатекси и други запаряват, а пружината диша. Моя клиента си купи матрак за 3000лв и след няколко месеца ми се обади да ми поръча матрак среден клас за 800лв и остана доволна. Успех
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
вт мар 24, 2020 5:20 pmtodorov123 написа:
За мен, матраците с пружина си остават най добри. Пенолатекси и други запаряват, а пружината диша. Моя клиента си купи матрак за 3000лв и след няколко месеца ми се обади да ми поръча матрак среден клас за 800лв и остана доволна. Успех
Без снимка не се признава!
lov - майстор
На доволната клиентка по бельо върху новия пружинен матрак. И лични отзиви от ползването. :lol:
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
вт мар 24, 2020 6:02 pmlov написа:
На доволната клиентка по бельо върху .... :lol:
:bear: Щото и деца четат тук! :bear:

Тема "матрак за 1000 лв-кой е най-добър" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: