Място за идеи и желания за проектиране и изработка на готови проекти.
Здравейте! Току що се регистрирах с въпрос: как да разглобя прахосмукачка Daewoo. При опит да сменя повредения щепсел изпуснах кабела и сега за да го извадя трябва да я поразглобя.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
вт окт 01, 2019 10:36 amСтани-мир написа:
Здравейте! Току що се регистрирах с въпрос: как да разглобя прахосмукачка Daewoo. При опит да сменя повредения щепсел изпуснах кабела и сега за да го извадя трябва да я поразглобя.
Здравей, добре дошъл
Изображение
iliya_i - майстор
вт окт 01, 2019 10:36 amСтани-мир написа:
Току що се регистрирах с въпрос: как да разглобя прахосмукачка Daewoo.
Различно, според модела.
Примерно: http://www.daewooelectronics.co.uk/medi ... Manual.pdf
Махаш всички торбички и филтри и тръсиш винтовете зад тях.
Последна промяна от iliya_i на вт окт 01, 2019 1:57 pm, променено общо 1 път.
Sandman - специалист
С мерак и отвертка :-D

Не е няква химия. Аз съм попилявал една филипс и една ЛГ за основно почистване. Едната беше се напълнила навсякъде с фин прах от тухли и мазилка, които бяха преодоляли несменяемата торбичка...
Благодаря за пуканките. Приятна изненада за добре дошъл. Благодаря на всички, които се отзоваха на питането ми. Мерак имам, отвертка имам и чук имам. Остава да я попилея. :supz:
petromaniq66 - специалист
Огледай и под копчетата за винтове. Иначе язък за пуканките :lol:
kr1100 - майстор
вт окт 01, 2019 5:00 pmСтани-мир написа:
Благодаря за пуканките. Приятна изненада за добре дошъл.
Не се сърди = за нулева информация от тебе / ДУ правят само 1 единствен модел прахосмукачки/ получваш малко над нулата обратна информация.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
вт окт 01, 2019 7:27 pmkr1100 написа:
вт окт 01, 2019 5:00 pmСтани-мир написа:
Благодаря за пуканките. Приятна изненада за добре дошъл.
Не се сърди = за нулева информация от тебе / ДУ правят само 1 единствен модел прахосмукачки/ получваш малко над нулата обратна информация.
Недей бе, той не схвана иронията и ме помисли за добър човек... какъвто, всъщност съм ;-)
Проблемът с кабела се реши много лесно и без разглобяване. Една съседка дойде при половинката на кафе и като разбра за какво се човъркам из прахосмукачката измъкна едни пинцети, бръкна в отвора и извади кабела. Уж съм креативен и обикновено се справям лесно с такива ситуации, но този път нъц! Мацката ми скри шапката. Благодаря на всички, които взеха участие в дискусията!

П.П. Deawoo произвеждат доста повече от един модел прахосмукачки.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
вт окт 01, 2019 9:10 pmСтани-мир написа:
..
П.П. Deawoo произвеждат доста повече от един модел прахосмукачки.
:-D

и една искрена почерпка Изображение

Тема "Как се разглобява прахосмукачка Daewoo" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: