Място за идеи и желания за проектиране и изработка на готови проекти.
Lutchezar - майстор
пет окт 04, 2019 10:08 amn_a написа:
Погледни назад, оправена е и то по супер начин :-)
:partyman:
Е само онова мнение бях пропуснал. То и аз си държа едни дълги пинсети че и гледам да са намагнетизирани...
Ама не се сетих....
Нетрадиционното мислене на жените понякога помага. :weedman:
пет окт 04, 2019 10:49 amn_a написа:
https://www.youtube.com/watch?v=Omt0VpjUTvU

Нещо такова ще да е
Мисля си, че биваше да е женски, гласът
Търсих на половината езици на Гугълчо, но съм пропуснал този клип. Намерих други подобни, но както и този бяха далеч от конструкцията на моята. При нея винтовете са от долу, но не са достатъчни. помъчих се да махна бутоните от горната страна, но не помръднаха. Не им дадох зор, защото съм чупил подобни неща. И тогава дойде спасението. :o
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
пет окт 04, 2019 4:29 pmСтани-мир написа:
... Не им дадох зор, защото съм чупил подобни неща....
Наложи ми се да отворя двайселевовата си ютия и се оказа с термонавити винтове. Та си я счупих най-прилежно, отстраних проблема и сега си е съвсем официално за лепила :-)
Прахосмукачката ми струваше 34... даже не ми се поглежда как се отваря... Мина 10г, а не се е налагало
Andri01 - майстор
"...Кого наричаш майстор, бе?!..."! Това да го минеш с гумичката! МАЙСТОРКА си, не мож се скри от нас ! Тука вече и зъбите си познаваме!! :) :partyman:
Lutchezar - майстор
пет окт 04, 2019 5:17 pmn_a написа:
... двайселевовата си ютия
....
Прахосмукачката ми струваше 34...
То тез цени и в нощния магазин ги няма ;-)

А по-скъпата техника и нея ли я отваряш безстрашно?
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
пет окт 04, 2019 5:48 pmLutchezar написа:
пет окт 04, 2019 5:17 pmn_a написа:
... двайселевовата си ютия
....
Прахосмукачката ми струваше 34...
То тез цени и в нощния магазин ги няма ;-)

А по-скъпата техника и нея ли я отваряш безстрашно?
Не е тъй то. Това лято Кауфланд пусна на два пъти прахосмукачки под 50. Ютии от 20 си има най-редовно.
Имам цитруспреси за 15, 20 и 40 и 70лв. Еднаква работа вършат и оня ден от разсеяност убих най-скъпата... Ще я отворя, когато ми потрябва . На пасатор Браун,на мама, за 90, му се скапа пластмасата, от миене. Аз за това време съм на трети пасатор под 20лв.... с промишлено ползване... Микровълнова евтина, че механична (мразя електроника, бутонченца и ненужни програми)... я изхвърлих, тя си изгни... Следващата бе неръждавейка и май и менкаме ползвателите... нищо и няма и тя е над 10 годишна, за 110лв Кауфланд. Ще ми се, да си поиграете да ме убедите, че скъпите уреди си заслужават парите . Единственото е, че МОЖЕ БИ, дизайнът им си заслужава. Но аз от някое време, меря парите във време и не си хабя живота за глупости. Говоря за домашни уредчета. Не за машинки :-)
Скъпата техника се отваря както си трябва. Не е на неразглобяеми връзки :-). Капка тук, почукване там и се отваря
Доразлях темата :rock: :partyman: А! То петък вечер!

Изображение
Andri01 - майстор
От кога работиш в този бар ? Че и в петък вечер? :? :partyman:
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
пет окт 04, 2019 6:37 pmAndri01 написа:
От кога работиш в този бар ? Че и в петък вечер? :? :partyman:
Като работех, но... минали работи

Тема "Как се разглобява прахосмукачка Daewoo" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: