Нека намерим най-тънките цени.
Chefo77 - майстор
Това пък откъде го измисли?
lov - майстор
Не съм си го измислил. На запад от нас като кажеш сола си мислят точно за кухненски прибори от най високо качество. Даже не са и чували че правят нивелири и ако пък попиташ те гледат умно. :-D
Прикачен файл:
IMG_21.jpg
Прикачен файл:
IMG_22.jpg
Прикачен файл:
IMG_23.jpg
Тези на снимките са средно ниво, имат и бюджетни серии и ужасно скъпите дизайнерски серии.
Ей ти част от какво ползваме в къщи.
Прикачен файл:
IMG_24.jpg
В интерес на истината ползват основно стенлей и още една друга марка нивели но не мога да се сетя името и в момента. Но не съм виждал такива у нас по магазините. Мисля че бях показвал снимки.
Не казвам, че са им лоши нивелчетата но лично не разбирам защо толкова се спекулира с името им у нас. Като ровнеш в нета на български едва ли не са върха на сладоледа. Малко нещата са както е случая със солинген. Тъй че приеми го и като закачка. :lol:
:partyman:
chapara - майстор
Хубав нивелир е верния нивелир. Ако знаеш как да го подбереш, марката няма значение, а и няма да те погребват с един нивелир. Щом работиш, от време на време инструмента се подновява. Николов е подсказал за избора на нивелир :roll: :wink:
Chefo77 - майстор
Тая Сола и оная Сола дали са едно и също?
Не че нещо, ама бащата има нивелче по-голямо от мен...
npace - специалист
ср яну 02, 2019 4:47 pmvukatamqn написа:
Откъде в България мога да си закупя алуминиев нивелир Sola AZB 20 сантиметров?
Питай някой от търговците вносители на Сола да ти донесе.
Ако ти трябва спешно си вземи междувременно един китаец с I-форма и настройка и го провери срещу голямата Сола (да ти е мирна главата). :-D
Lutchezar - майстор
Google не намира 20 см Sola, освен една червена. Евентуално има 30 см бронзово на цвят. Освен в техния си сайт. Там я има като размер. Явно е рядко търсена стока.
nikolov333 - майстор
Май го предложих по-напред в темата, ама мина време и не помня.. :-D Ако държи на алуминиев Sola 20cm, може да си отреже по 5cm от 30 сантиметровата и става.. :lol: :lol:
https://www.bagira.bg/9591/%D0%B0%D0%BB ... 1%81%D0%BC
jekasus - майстор
lov написа:
На запад от нас като кажеш сола си мислят
За Церезит също...
На Солата нещо им падна нивото, по сравнение със преди 10 години, но пак...
Капро си е еврейски боклук, повече няма да пробвам.
Стабила имат голямо растояние между двете черти и окото - не ми пасват.
Стенли си е 100% китаец - няма да обърна внимание.
То няма какво с какво да замениш Солата.
Само че лъжиците и вилици са май Швейцария/много ми харесва от снимките/, а нивелите са Австрия...
nikolson - майстор
пет окт 04, 2019 6:40 pmjekasus написа:
На Солата нещо им падна нивото, по сравнение със преди 10 години, но пак...
Капро .
Стабила.
Стенли .
То няма какво с какво да замениш Солата.
Сигурно говориш евтините серии на марките. Щото има серии.

Тема "Къде да намерия алуминиев нивелир Sola AZB 20см" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: