• 1
  • 2
Всички имаме коли, нали ?
съб окт 05, 2019 8:02 pmpetromaniq66 написа:
Рядки са и са правени за конкретния модел автомобил -дори и за самия автомобил...дори и на друг от същата марка не тръгват. Имобилайзер и ала-бала.
Май май така ще я карам, щом и в този форум не намирам решение се предавам :)
plamen6703 - майстор
съб окт 05, 2019 7:55 pmDenislav9105 написа:
не смятам че това е нещо сложно или сложно или важно, че да ме опуква
3. Ново няма как да купя, мога друго втора употреба, Но те са доста рядки и също така не знам кой модул ми е нужен, дали долният (радиото), или горният (дисплеят).
Изобщо не е сложно и не е скъпо като ремонт /ако все още подлежи на ремонт/ , става дума за около 100-120 лв. с демонтаж/монтаж.
Ново има как да купиш, но цената е около цената на автомобила, а втора употреба е около 550-600 лв. и около още 2х 100 за "оживяване". :partyman:
съб окт 05, 2019 8:07 pmplamen6703 написа:
съб окт 05, 2019 7:55 pmDenislav9105 написа:
не смятам че това е нещо сложно или сложно или важно, че да ме опуква
3. Ново няма как да купя, мога друго втора употреба, Но те са доста рядки и също така не знам кой модул ми е нужен, дали долният (радиото), или горният (дисплеят).
Изобщо не е сложно и не е скъпо като ремонт /ако все още подлежи на ремонт/ , става дума за около 100-120 лв. с демонтаж/монтаж.
Ново има как да купиш, но цената е около цената на автомобила, а втора употреба е около 550-600 лв. и около още 2х 100 за "оживяване". :partyman:
Демонтажа и монтажа остави на мен, но ако можеш да предложиш ремонт на разумна цена можеш да се свържеш с мен или си остави координати да се свържа с теб
plamen6703 - майстор
Не бъркай сваляне и поставяне с демонтаж и монтаж :wink:
Който го ремонтира задължително го демонтира и монтира след ремонта, изпробва и предава на клиента в изправност като е поставил и гаранционни стикери, другото е несериозно и е работа за ръчкачи :) ! :partyman:
gnt69 - майстор
съб окт 05, 2019 8:05 pmDenislav9105 написа:
Май май така ще я карам, щом и в този форум не намирам решение се предавам :)
Щом работи си изведи кабелчета и не се предавай. :partyman:
turbocharged - специалист
Дисплея ти трябва да има крайни изключвачи (микро ключета) които да задействат когато е напълно излязъл или прибран. Пробвай да ги намериш и виж дали задействат с мултицет. Ако не задействат музиката няма да даде команда за прибиране или разпъване на дисплея. Или си потърси втора употреба. https://rover.ebay.com/rover/0/0/0?mpre ... 3214896025

https://rover.ebay.com/rover/0/0/0?mpre ... 3560601669
  • 1
  • 2

Тема "Развален механизъм на мултимедия" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: