• 1
  • 78
  • 79
  • 80
  • 81
  • 82
  • 124
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
чет ное 03, 2016 3:16 pmstefan33 написа:
Натурелата вече е до компютерма в хола!
20161103_144034.jpg
А проблема -няма връзка с изпълнителния модул - се оказа от съвсем друго естество-кабела си беше наред.
А как се е оправил проблема защото и аз имам същия но не откривам от къде ?
kalin72 - майстор
Натурела дали имат Контролер за управление на отоплителни кръгове? Или някакъв друг вариант, освен Интиелския?
filmatoplo - майстор
Веднъж имах такъв проблем с -няма връзка с модула ,как се оправи :? ,съвета на натурела беше ами виж това онова ,съвета на грейко беше да се провери само земното към горелката .
нед окт 06, 2019 7:25 pmfilmatoplo написа:
Веднъж имах такъв проблем с -няма връзка с модула ,как се оправи :? ,съвета на натурела беше ами виж това онова ,съвета на грейко беше да се провери само земното към горелката .
E и?!! Накрая ко стана? Бай Петко Парата???
filmatoplo - майстор
Горелката беше на 100 км в едната посока ,паля колата отивам -наистина така прави ,проверявам всичко -видимо няма повреда ,и бали маа му -сигурно земното ,щом тъй казваха от Грейко ,дърпах ,бутах по контакта и проблема изчезна. :? В същия град енергото нещо правиха щото след седмица изгърмя управление на друга горелка ,екрана си стана черен и ни дума ,ни стон -пращах платка и дисплей в Натурела :wink:
Flameff - напреднал
Колеги, може ли да препоръчате майстор, който може да монтира Натурела с WIFI модул на Фероли в София?
filmatoplo - майстор
Ако беше по близо ,вариант 2 ако не намериш кой ,но искаш да ми пратиш горелката ще ти я монтирам и върна .
На имейла, вайбъра или сурат тефтера?
Flameff - напреднал
пон окт 07, 2019 9:53 pmfilmatoplo написа:
Ако беше по близо ,вариант 2 ако не намериш кой ,но искаш да ми пратиш горелката ще ти я монтирам и върна .
Мерси за предложението, но ще трябва да командировам домочадието преди да мога да им спра топлото :-)
Ще те запазя за жокер ако не намеря друг вариант :-)
Flameff - напреднал
пон окт 07, 2019 9:57 pmТрифон П.Трифонов написа:
На имейла, вайбъра или сурат тефтера?
Може и на лично :-)
Сурат тефтер не ползвам. Ще ти пусна контакти на ЛС.
  • 1
  • 78
  • 79
  • 80
  • 81
  • 82
  • 124

Тема "НАТУРЕЛА" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: