• 1
  • 2
Ако искате да поправите или сте поправили нещо тука е мястото.
ср окт 09, 2019 6:14 pmstoyan_1981 написа:
вт окт 08, 2019 9:33 pmlusti написа:
Колегата не е казал модела на резачката.От моя опит с резачки проблема е от карбуратора,а може и от старо гориво.
Хускварна 353
Бензиновия филтър го смених,въздушния го почистих,сега пак пали трудно на студен двигател,запали ли веднъж после на загрял двигател пали без проблем.
iliya_i - майстор
ср окт 09, 2019 6:17 pmstoyan_1981 написа:
Бензиновия филтър го смених,въздушния го почистих,сега пак пали трудно на студен двигател,запали ли веднъж после на загрял двигател пали без проблем.
Туй 81-набор явно не сте карали коли със ръчен смукач и не знаете как се ползва. Студена палиш на смукач. Изчакваш минутка да позагрее на празен ход и го връщаш. Топла - без смукач.
krasi92 - майстор
Добра е машинката но повечето не палят от първо дърпане на студено а от четвърто или пето.Опитай да завъртиш регулатора L с четвърт оборот по часовниковата стрелка.Свеща също може да провериш за хлабината дали е в норма.
liverpool-64 - специалист
Имам Хускварна 236,която също пали трудно първия път. Всичко е наред, центровки и тн. Никога не е палела по -рано от 5-6 тегления.
Защо ...? Незнам. :?
plamen6703 - майстор
ср окт 09, 2019 6:14 pmstoyan_1981 написа:
Хускварна 353
Не звучи сериозно това Хускварна 353, да имаш 1000 лв. за резачка и да нямаш 30-40 лв. за сервизно обслужване :wink:
Моята е "365", пали от първият път след като върна смукача и ако срещна проблем с обслужването не се занимавам с глупости, нося си резачката в сервиза и до края на деня пее в ръцете ми. В интерес на истината резачка по интернет не се ремонтира, в тоя форума малцина разбират от резачки и като гледам никой от тях не ти е писал. :partyman:
нед окт 06, 2019 8:36 pmstoyan_1981 написа:
Бензиновата ми резачка трудно пали,като задържа газта натисната и дръпна стартера тогава пали,иначе не,какво може да е.благодаря!
Отстраних проблема,занесох я на специалист и се оказа задръстен карбуратор,благодаря на всички за съветите!
  • 1
  • 2

Тема "Резачка не пали" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: