Най - вълнуващия въпрос зимно време.
Ndp007 - специалист
Здравейте горелка gp25cs постоянно дава грека 25 за проблем с почистващия механизъм или платката.Някои по запознат може ли да каже как се отстранява този проблем или кой елемент трябва да се подмени.Горелката е почистена добре.
filmatoplo - майстор
С правоъгълната горивна камера или кръгла тубусна , ако е от правоъгълните -на къде движи скарата -навън или на вътре . :?
Ndp007 - специалист
чет окт 10, 2019 7:58 pmfilmatoplo написа:
С правоъгълната горивна камера или кръгла тубусна , ако е от правоъгълните -на къде движи скарата -навън или на вътре . :?
Правоъгълна. Първо навън после навътре. Мисля че два пъти при гасене.
filmatoplo - майстор
Стария модел ,проверете нещо да не я възпрепядства да върне скарата назад докрай .
Ndp007 - специалист
чет окт 10, 2019 9:29 pmfilmatoplo написа:
Стария модел ,проверете нещо да не я възпрепядства да върне скарата назад докрай .
Уж гледахме. Цялата бяхме я разпаткали. Малко не мога да си обясня как става обръщането на посоката на механизма защото има само два кабела плюс и минус и няма обратна вчъзка къде се намира скарата. В този случай и да не се прибере до край не е фатално но може и да бъркам. За това питам ако някой обясни принципа на действие и движение.
filmatoplo - майстор
Оня ден бях при една горелка ,ламарината под която седи реотана се деформирал и опира на скарата и тя трудно се движи .
filmatoplo - майстор
Оня ден бях при една горелка ,ламарината под която седи реотана се деформирал и опира на скарата и тя трудно се движи .

Тема "GP25sc error 25" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: