Мечтата на всяка домакиня
Здравейте, искам да попитам някой поставял ли е кухненски гръб в/у плочки? Вариант ли е или трябва да се къртят плочките(което не ми се иска много, много)
zz_stefanov - майстор
Може да имаш недостатъчно място за водобранната лайсна зад мивката. Добре трябва да се премери всичко.
пет юли 12, 2019 10:09 pmzz_stefanov написа:
Може да имаш недостатъчно място за водобранната лайсна зад мивката. Добре трябва да се премери всичко.
Благодаря за мнението, ще го взема под внимание!
Ако е за място с мивка може да е PVC панел, шем е евтино, шем и е тънко. Все пак около гърба няма да слагаш горещи неща който да го повредят. Проблема е дали може да се лепи със силикон примерно. Лепилото за тези неща принципно изисква поне едната повършност да е пореста, примерно стена. Аз съм със такъв импровизиран гръб макар и от скоро и съм доволен. Мисля и от към фурната да го сложа понеже няма да съм със плот, а с преносим котлон. Проблем е само ако ще има горещи неща близо до него понеже може да се скапе от топлината. 8лв е парче 95.6x45см ако не се лъжа. С 2 си направих гръб за кухня 130x60 при височина от 45см гръб. С още едно ще може да е до 72см (нямам горни шкафове от към часта която е мивката).

Тема "Поставяне на кухненски груб върху плочки?!" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: