• 1
  • 2
Ако искате да поправите или сте поправили нещо тука е мястото.
Здравейте,

Някой знае ли как се сменят табелките на домофон Nippon wl-02ne (2x8) ?
Прикачен файл:
Nippon.jpg
Nippon.jpg (22.54 KиБ) Видяна 2340 пъти
Ще съм благодарен за всяка помощ!
kuger - майстор
С малка плоска отвертка натискаш в единия край на слюдата.
Здравей, изглежда много плътно. В каква посока да натисна? Притеснява ме, че е пластмасово и ще се счупи.
kuger - майстор
пет окт 18, 2019 10:18 pmpocoloco_bg написа:
Здравей, изглежда много плътно. В каква посока да натисна? Притеснява ме, че е пластмасово и ще се счупи.
Е, огледай го внимателно. В единия край трябва да има или вдлъбнатинка, или процеп. Там като натиснеш, слюдичката прави "коремче" и позволява изваждане. Натискай леко, все пак не вадиш камъни :-D
пп: Виж линка от колежката, на една от снимките се вижда добре къде се натиска.
съб окт 19, 2019 12:32 pmkuger написа:
пет окт 18, 2019 10:18 pmpocoloco_bg написа:
Здравей, изглежда много плътно. В каква посока да натисна? Притеснява ме, че е пластмасово и ще се счупи.
Е, огледай го внимателно. В единия край трябва да има или вдлъбнатинка, или процеп. Там като натиснеш, слюдичката прави "коремче" и позволява изваждане. Натискай леко, все пак не вадиш камъни :-D
пп: Виж линка от колежката, на една от снимките се вижда добре къде се натиска.
Не става със слюдата, пластмасата е твърда не поддава. Пратих запитване в предложения сайт, дано те да помогнат.
nikolov333 - майстор
Има вариант да се прави при свален капак..
Lutchezar - майстор
Май съм гледал такъв отблизо и реших че се сменят само при свален капак. Далеч ми е в момента а не видях подобен наоколо, и не гарантирам че е така. Но бяха твърди пластмасови капачки без луфтове и място за подпъхване на отвертка.
vk - специалист
Отвива се предния капак, сваля се платката (оттам се подхожда), десетина винтчета се отвиват. После се смъкват едни черни държачи и така се стига до бутоните (които изпадат лесно) и така се смъква и пластмасата под която стои надписа за съответни апартаменти. Много кофти е направено.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
пет мар 06, 2020 8:00 pmvk написа:
Отвива се ....Много кофти е направено.
:? Ееегаси! :cry:
  • 1
  • 2

Тема "Домофон Nipppon смяна табелка" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: