Най - вълнуващия въпрос зимно време.
Svezar - специалист
Не съм сигурен,но май няма пускан линк към това сайтче за избор на пелети,пък пишат интересни неща,а вече доколко са верни тестовете и рецензиите и дали са "спонсорирани" за да са такива....не знам :)
https://potoplo.eu
Здравейте, някой от Вас ползвал ли е пелети на Атлантик уей и какво Ви е мнението за тях :)
съб окт 19, 2019 12:07 amveselint написа:
Някой има ли мнение за пелети индустриал?Горя от тези пелети,но ми се струва че,правят доста пепел иначе добре горят и топлят.Дали самите пелети са пепеливи или настройките не са добри?
От пепелетите е.
veselint - специалист
От пепелетите е.
[/quote]

Благодаря ти.И аз така предположих,защото като гледам ми се струва че добре гори горелката.
пон окт 21, 2019 3:02 pmmama mia написа:
Здравейте, някой от Вас ползвал ли е пелети на Атлантик уей и какво Ви е мнението за тях :)
Основно ползвам Трон но съм горил и няколко торби от Атлантика за проба и резултата е повече пепел и преценката ми е че тронските са по добрите. В момента в Казанлък има пелети на Трон Атлантик уей и на Костомону Г. Сахране. Цени на дребно 6.12 6.2 6.3 лв.
feikot - специалист
Чувала ли бе ?!? 415 лв. за тон ?
пон окт 28, 2019 8:30 pmfeikot написа:
Чувала ли бе ?!? 415 лв. за тон ?
Цената е за чувал. За 2 тона и нагоре правят отстъпки.
вт окт 29, 2019 10:20 amhrist написа:
пон окт 28, 2019 8:30 pmfeikot написа:
Чувала ли бе ?!? 415 лв. за тон ?
Цената е за чувал. За 2 тона и нагоре правят отстъпки.
Да не бъркаш нещо? Още на тон цената пада.
вт окт 29, 2019 12:22 pmТрифон П.Трифонов написа:
вт окт 29, 2019 10:20 amhrist написа:
пон окт 28, 2019 8:30 pmfeikot написа:
Чувала ли бе ?!? 415 лв. за тон ? Пюре
Цената е за чувал. За 2 тона и нагоре правят отстъпки.
Да не бъркаш нещо? Още на тон цената пада.
Информация за цената директно от търговеца: Нова-Tron чувал -6.12 лв., палет-1080кг. 396.6лв. Кoztzmony-чувал 6.3лв.палет-453лв.Други отстъпки няма.На Deken продават Tron и Atlantic way на чувал 6.2 лв. 1 тон -413 40лв.От 2 до 5 тона цената е395.30 лв.Над 5 тона има някаква отстъпка но касиерката не знаеше точно колко е.На Нова има и румънски на 504лв. палета.
шоп - майстор
пон окт 28, 2019 8:30 pmfeikot написа:
Чувала ли бе ?!? 415 лв. за тон ?
Какво те учудва? Докато има кой да купува ще се надува балона. Миналата година в строителните хипермаркети чувалче пелети от 15 кг струваче 9.30 до 9.60лв/бр
И най-интересното беше, че имаше хамали, който купуваха по 10-20 чувала и товареха в колите:-))))

Много познати с пелетни системи минаха на нощен ток. Чисто, без хамалогия и нерви и не вкарват нито лев авансово.

Тема "Мнение за производители на пелети" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: