Ел. инструментите. Консумативи.
Здравейте на всички става въпрос за водоструйка керхер к5 продуктов код 1.180-633.0! Проблема е че нямаше налягане , мой познат ми каза че трябва да се отвори водната помпа и да се сменят гумените О пръстени на буталата, които в последствие смених с баща ми (з броя закупени от керхер). Беше пресякла маслото та сменихме както трябва пръстените, пускаме я и работи странно(няма течове и струята от пистолета продължава да бъде слаба). Пистолета и маркуча и не са и оригиналните на модела , взех друг струята се пооправя но продължава да е слаба!Според някои проблема е в пистолета!Ще бъда благодарен за съвети и някакъв начин ако има да се мине тънко понеже ми казаха че в много от случиите не си заслужава да се поправя поради скъпите части( само трите О пръстена бяха 20лв)!За тези които имат желанието да помогнат ще им пратя видео и снимки на вайбър как работи и какви са симптомите със тест и звук ! Благодаря предварително!
plamen6703 - майстор
Косе, тая водоструйка работила ли е нормално с тоя пистолет и маркуч преди повредата, или някой ви е подарил да се отърве от нея и вие сте решили да се пробвате да я поправите? :partyman:
пон окт 21, 2019 7:23 pmplamen6703 написа:
Косе, тая водоструйка работила ли е нормално с тоя пистолет и маркуч преди повредата, или някой ви е подарил да се отърве от нея и вие сте решили да се пробвате да я поправите? :partyman:
Нямам представа и ако няма кво да кажеш подминавай!
plamen6703 - майстор
Щях да ти предложа помощ по вайбър, имам и една бракувана за части, но давай нататък щом нямаш представа и успех! :partyman:
пон окт 21, 2019 9:10 pmplamen6703 написа:
Щях да ти предложа помощ по вайбър, имам и една бракувана за части, но давай нататък щом нямаш представа и успех! :partyman:
с друг пистолет на керхер струята де пооправя на пак е слабичка дай някъв номер да я видя тази твойта на вайбър на части
big_dragon - специалист
пон окт 21, 2019 9:04 pmkosio9997 написа:
пон окт 21, 2019 7:23 pmplamen6703 написа:
Косе, тая водоструйка работила ли е нормално с тоя пистолет и маркуч преди повредата, или някой ви е подарил да се отърве от нея и вие сте решили да се пробвате да я поправите? :partyman:
Нямам представа и ако няма кво да кажеш подминавай!
пон окт 21, 2019 2:07 pmkosio9997 написа:
Здравейте на всички става въпрос за водоструйка керхер к5 продуктов код 1.180-633.0! Проблема е че нямаше налягане , мой познат ми каза че трябва да се отвори водната помпа и да се сменят гумените О пръстени на буталата, които в последствие смених с баща ми (з броя закупени от керхер). Беше пресякла маслото та сменихме както трябва пръстените, пускаме я и работи странно(няма течове и струята от пистолета продължава да бъде слаба). Пистолета и маркуча и не са и оригиналните на модела , взех друг струята се пооправя но продължава да е слаба!Според някои проблема е в пистолета!Ще бъда благодарен за съвети и някакъв начин ако има да се мине тънко понеже ми казаха че в много от случиите не си заслужава да се поправя поради скъпите части( само трите О пръстена бяха 20лв)!За тези които имат желанието да помогнат ще им пратя видео и снимки на вайбър как работи и какви са симптомите със тест и звук ! Благодаря предварително!
:yawinkle: справи ли се с проблема
Soviet_Soldier - специалист
Ето този клапан проверете:


Гледайте по възможност да го смажете със специална смазка, по възможност питайте за такава в сервиз на Керхер или просто вземете малка разфасовка, като Anderol Hydra-2, тя принципно е за семеринги на перални машини, но би трябвало и за даденото клапанче да се пригоди идеално. Даже в пералната машина условията са по-агресивни, защото водата е с разни агресивни почистващи препарати, при това нагрята до 90 градуса.

Изображение

Тема "Проблем с водоструйка Керхер к5 Няма Налягане" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: