Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
Andri01 - майстор
"...Оттук-насетне, йеденье, пийенье, тея три-четири работи" Да му мисли мльадеШтъ. Че те има поне още една"работа"!! ний сним сааде до двете . :) :partyman:
kr1100 - майстор
пет окт 25, 2019 5:44 pmn_a написа:
Ааайде, утре е Димитровден, свърши шетаньето! Оттук-насетне, пийенье,
Ко пиене - има избори .
Кофти ден. Утре сутринта отивам на гробищата в Аспарухово да посетя брата на покойната ми съпруга/ почина 55 дни преди нея :wallbash: :wallbash: Съдба.
После на тръстиката бучим салатки , чесън и балучки. Свърших с двойната парна баня на почвата , окопано е и е готово за бучене. Днес ударих 1 пръскачка по стените,таван и почва с Топсин и Нуреле / това имах под ръка/.
На обяд ще му ударя 1 огън за мръвка и ще полея земята / за бог да прости / и пийна червено вино. :partyman:

Така 210 салаткен набучени и към 150 чесъна.
kr1100 - майстор
Защо не мога да си променя предното мнение ? Моля модератор за обединяване на мненията.

Допъление 10м вътре за засадени /4м чесън и 6м балучки. Останаха 2м за набучване на салатки. Останаха 5 тикви за обиране.
Почивните дни , ако не вали опръсквам ябълки и круши с карбамид + Акарзин. На другите дръвца листата си стоят още и е рано за пръскане, но ще започвам с вапцането с вар.
П.П. Шопския университет е запазил СПШ- то за целия февруари и ни отказаха запазените места и ските се отлагат за след 1.03.
вт окт 29, 2019 8:54 pmkr1100 написа:
Защо не мога да си променя предното мнение ? Моля модератор за обединяване на мненията.....
П.П. Шопския университет е запазил СПШ- то за целия февруари и ни отказаха запазените места и ските се отлагат за след 1.03.
Като мине повечко време и не може.
Ако визираш Мальовица, съкращението е ЦПШ. Жалко за отлагането. Понякога Март пистите са кални.

https://photos.app.goo.gl/CGkaHaGLnji6wCHX8
kr1100 - майстор
[quote="Трифон П.Трифонов"
Ако визираш Мальовица, съкращението е ЦПШ. Жалко за отлагането. Понякога Март пистите са кални.
[/quote]
Да моя печатна грешка . Извинявам се. Знам ги пистичките. Не съм карал там от 1990г., а преди това от 1986г. Март в горния край на Ръждавица буци лед, стената кал.
Ном пък в началото на март такъв адски студ съм брал на пистата на Говедарци, че още ми настръхва косата.
Иначе сме групичка , а с дърти големи бели птици не може да се спори.
ср окт 30, 2019 5:53 pmkr1100 написа:
Иначе сме групичка , а с дърти големи бели птици не може да се спори.
Бе нали няма да прайте лехи?!
Кото доде, такос. Да е весело!
kr1100 - майстор
[quote="Трифон П.Трифонов"
Бе нали няма да прайте лехи?!
Кото доде, такос. Да е весело!
[/quote]
Хич не е така. Отивам да се"Счупя" от каране , а не на трапези. За трапези и дискотеки няма нужда да се бъхтя толкова км.
Направи 18 качвания от междинна до горна на Безбог в ден с опашка и ще говорим .
Честит празник, градинари и другарки!
kr1100 - майстор
пет ное 01, 2019 7:11 pmТрифон П.Трифонов написа:
Честит празник, градинари и другарки!
Честит да е. Ама ти днес да не мързелува ?
съб ное 02, 2019 5:52 pmkr1100 написа:
пет ное 01, 2019 7:11 pmТрифон П.Трифонов написа:
Честит празник, градинари и другарки!
Честит да е. Ама ти днес да не мързелува ?
Ми той празника беше вчера, но не мързелувах много. Оправих някои интелектуални грешки в аварийната инсталация, дето предния ден срещнаха фазата и нулата след UPSa.
Днес ора Интернета от службата, та по добре за всички е да мързелувам.
Истината е, че някой трябва да ми планува задачи за изпълнение. То и аз се справям, но ги разтягам във времето.

Тема "Привет начинаещи градинари" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: