• 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 20
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
Филме, купи си по бърза кола и си плати за бърз нет, че срамотия за името!
filmatoplo - майстор
Пуснах котлето Биодом ,положително съм очарован о неговата работа ,заслужава си парите ,30 киловата споко топли двуетажна къща 450 м2 .Препоръчвам го при избора ви на пелетен котел.
maistora1965 - специалист
ср ное 06, 2019 1:40 pmfilmatoplo написа:
Пуснах котлето Биодом ,положително съм очарован о неговата работа ,заслужава си парите ,30 киловата споко топли двуетажна къща 450 м2 .Препоръчвам го при избора ви на пелетен котел.
Дай повечко информация де недей да скромничиш.
Ми то, в момента и Еко спар Минима 10 киловата ши го стопли бе, Филме.
Какви пелети хруска туй чудо?
filmatoplo - майстор
:wink: Ше го топли ма друг път 13 радиатора ,6 лири и горната серпентина на 500 литра :wink: гори дървесни пелети .
LazarGanev - "Велик майстор"
ср ное 06, 2019 1:40 pmfilmatoplo написа:
Пуснах котлето Биодом ,положително съм очарован о неговата работа ,заслужава си парите ,30 киловата споко топли двуетажна къща 450 м2 .Препоръчвам го при избора ви на пелетен котел.
То хубаво го препоръчваш, ама кой го сервизира? Един колега тук ме занимава от седмица с някакъв подобен, може и да е същия. Казвам му, че не му разбирам, ама няма към кого да се обърне и пак ме натиска. Ходих веднъж, пак ще ходя, няма накъде, ще сменям стаен термостат и помпа. Управлението е Тиеме, английско меню (не ми е майчин език) и най-много време губя с него. Слагала го е бургаска фирма, ама му идват далече и айде към мен. Друг път отказвам на момента, ама тоз път закъснях с отказа и сега съм в джаза :wink:
filmatoplo - майстор
Управлението на котел Биодом си е патентовано тяхно с там някаква Биолоджик функция ,и да -Бургаските майстори не са за вяра ,постоянно им поправям простащините :wink: За сервиза -тези дни ще дойде представителя на котлите на обекта ,ще обясни по подробно ако нещо аз не знам и клиента ,той поема гаранцията ,аз ако се наложи бих сменил нещо като елемент при нужда ,няма разлика -всичко е като при другите котли.
filmatoplo - майстор
:) Решил съм -няма да се занимавам с пелетарници от сегмента -котли,външни шнекове,маркучи ,стърчащи горелки и бункери ,минавам на -интелигентните компактни видове . :wink:
нед ное 10, 2019 9:12 pmfilmatoplo написа:
:) Решил съм ...,минавам на -интелигентните компактни видове . :wink:
Ще ни липсваш.
До скоро, че само с единия интелект не се живее- трябат и Мъни!
Нали няма са поддаваш на едната гроздовица?!! Ти си силен и ние вярваме в тебе. Дръж са Филме!
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 20

Тема "Много моля за съвет- Какъв Котел и Горелка да избера" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: