Нека намерим най-тънките цени.
syller - специалист
Мнения за таз седмичното Зеге?!
Chefo77 - майстор
Между зле и много зле. Клонящо към второто.
reg.s - напреднал
чет окт 31, 2019 11:21 amkr1100 написа:
чет окт 31, 2019 9:35 amreg.s написа:
Момци помагайте. Трябва ми маркуч за отпушване на канали за Parkside водоструйка. Някой ако знае как и от къде мога да се сдобия с такъв маркуч или има за продаване ще съм благодарен да сподели.
Обади се на дадения им телефон и питай. Ако има ще ти го доставят в удобен за тебе ЛИДЛ м-н
Нямат. Няма и как да се поръча. Казаха ми да си гледам брошурата и да чакам кога ще го пуснат пак.
Andri01 - майстор
Относно зегето - два пъти купувах,три пъти / :)/ го връщах. Изместен лъча,режеха и двете на криво. А и малко обемисто идва ,за рязане с една ръка.
cholev - майстор
От зегетата само Х12в. От както го имам само него ползвам. Супер удобно и точно реже
grizan1980 - специалист
пет ное 01, 2019 7:58 amAndri01 написа:
Относно зегето - два пъти купувах,три пъти / :)/ го връщах. Изместен лъча,режеха и двете на криво. А и малко обемисто идва ,за рязане с една ръка.
Аз купих едно , върнах го .... .После дойде някаква друга версия която се оказа че реже правилно....... след това май не съм чул някой с добри отзиви ..... Купих и х12 ,също съм доволен :)
vitorio83 - специалист
Аз чакам да пуснат винтоверт,между другото имам перфоратор закупен август,но само кърти, не иска да върти бургията и ще го връщам.
plamen6703 - майстор
Освен да направиш рекламация да ти го ремонтират, връщането е само ако не могат да отстранят повредата! :partyman:
ddenkov - специалист
Моят перфоратор започна да прекъсва. Казаха ми да го върна в магазина. Там направиха протокол (на повече от една година беше). След три дена получих SMS да отида да си взема парите и ми ги върнаха. След две седмици ми се обадиха да ме питат какво се е случило с перфоратора. Казах им, че са ми върнали парите и момичето остана доволно.
kozl - майстор
На мен пък ми смениха комплекта минишлайф на батерии. На рекламацията върнах комплекта с липси на консумативи, но го приеха.
Шлайфа е досто слаб и не става, асвен ако има истинска нужда от батерии. Много се вадявах да ми върнат сумата, но явно имат резерви.
Е поне съм с възстановени консумативи. А си ползвам минишлайфа Парксайд на 220V, още не се е предал.
Имам и един райдерски, стегнат със скоба за водно съединени, оти иначе се разпада от вибрациите :-D

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 6" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: