Всеки да напише по някоя весела случка или виц.
nikolov333 - майстор
:-D :lol: :lol: :partyman:
iliya_i - майстор
След като се пенсионирах, жена ми започна да настоява да я придружавам в нейните пътешествия до супермаркета. За нещастие, като повечето мъже, аз намирам пазаруването за скучно и предпочитам в магазините да влизам и излизам веднага. Съответно, за мое нещастие, съпругата ми е като повечето жени, обича бавно да разглежда всичко и ми оставя безкрайно много време, което трябва да оползотворя по някакъв начин... Вчера, скъпата ми жена получи следното писмо от местния супермаркет.

"Уважаема госпожо,
През изминалите шест месеца, Вашият съпруг предизвикваше доста голямо объркване в нашия магазин. Не можем да толерираме неговото поведение и сме принудени да забраним Вашите посещения при нас. Нашите оплаквания от Вашия съпруг са описани по-долу и документирани от камерите за видео наблюдение.
15 юни: Той взе 24 кутии презервативи и пускаше по една в количките на различни хора без те да забележат.
2 юли: В отдела за домашни потреби е настроил алармите на всички часовници да звънят през интервал от 5 минути.
7 юли: Направил е пътека от доматен сос по пода, водеща до дамската тоалетна.
15 август: Разпънал е една от палатките в къмпинг отдела, след което е събрал децата на пазаруващите и им е казал, че ще ги покани вътре ако си донесат възглавници и одеяла от отдела за спални принадлежности. Двадесет деца са изпълнили това.
4 септември: Гледал е право в охранителната камера и я е използвал като огледало докато си бърка в носа.
10 септември: Докато е разглеждал пушките в ловно-рибарския отдел е попитал продавача, къде може да намери антидепресанти.
2 октомври: Скрил се е в един гардероб и когато клиенти са го отворили е викал „Вземете мен! Вземете мен!“
5 октомври: Взел е кутия презервативи и е попитал касиерката, къде се намира пробната...
И на края, но не на последно място:
7 октомври: Влязъл е в пробната, затворил е вратата и след малко извикал силно: „По дяволите, тук няма тоалетна хартия!!!“
Една от продавачките е припаднала...
Andri01 - майстор
Добре ,че не сме пенсионери.... Мистър Бийн ряпа да яде :)
nik2 - специалист
- Докторе,боли ме стомахът.
- Какво си ял и пил днес?
- Ципура на скара и бяло френско вино.
- Тука не е фейсбук, кажи какво яде днес!
- Юфка...


.......................


Съседката има папагал. Много талантлив! За кратък период от време се научи да имитира звука на звънеца. И горката съседка по двадесет пъти на ден ходеше да отваря вратата. След време, на рождения и ден и подариха куче. Оказа се страхотен подарък, защото кучето лаеше само когато реално на вратата се звънеше. И ходенето непрекъснато до вратата спря. Съседката не можеше да се нарадва на кучето. Но кратко продължи нейното щастие. В съкратени срокове папагалът започна да "звъни", а след това и да лае.


.......................


Уважаема редакция,
Нужен ми е съвет. Благодаря Ви предварително! От известно време подозирам гаджето си, че кръшка. Ако вдигна аз телефона - затварят. Взе често да се среща с "приятелки", а като я питам с кого е била, казва, че не ги познавам. Взех да гледам през прозореца кога ще пристигне с такси, а тя идва зад ъгъла и не мога да разбера с каква кола е дошла. Както и да е, никога не бих я разпитвал за такива работи, но когато снощи късно пак тръгна на някъде, не се сдържах. Слязох до моята кола, залегнах зад нея и започнах да наблюдавам какво ще стане. И гледам - ужас! Долните тампони на амортисьорите станали на нищо! Как мислите, дали ще мине само със смяна на тампоните или ще трябва да се изръся и за амортесьори?


.........................


Разтревожена майка звъни на педиатър:
- Докторе, детето ми си играло навън в пясъка и яло от него. Аз му дадох да пие много вода, а сега какво да правя?
- Няма страшно, само го наблюдавайте, да не се приближава до цимент!


........................


Вуте пръдва леко и напевно в си бемол. Пена е възмутена, но тъща му използва момента и го почва:
- К'во пърдиш като кон, бе! Не те ли е срам, бе, свиньо мръсна? Кога си ни чул с Пена да прайм таквиз работи? Говедо такова...
Вуте отпива от биричката и отвръща:
- Ми то да събереш налягане, требе си затвориш устата ма, змия отровна...
nik2 - специалист
Безплатен домашен анализ на урина:
- Излез без да закусваш и уринирай в градинката пред къщи.
- Ако се събират мравките - Диабет.
- Ако струйката е върху обувките - Простата.
- Ако излиза пара в студа и има мирис на скара - Холестерол.
- Ако докато го вадиш и те заболи китката - Артрит.
- Ако се върнеш вътре в стаята и си забравил да го прибереш - Алцхаймер.


.......................


- Жена, излизам.
- Ще се бавиш ли?
- Не, напивам се набързо и си идвам.
nik2 - специалист
Млада монахиня се изповядва
- Свети отче, грешна съм.
- Какъв е твоят грях, дъще?
- Налегнала ме е суетата, отче. По няколко пъти на ден се поглеждам в огледалото и виждам колко съм красива.
Отецът надниква през прозорчето на изповедалнята с любопитство, след това казва:
- Можеш да продължаваш, дъще. Това е заблуждение, не е грях.


.............................


Казах на фризьорката ми, "Както винаги", но изглежда е разбрала, "Убих един човек и трябва да започна нов живот в Парагвай!"


...............................


На детската площадка майка вика на детето си:
- Митко, не бий децата с лопатката по главите! Ще се изпотиш и ще настинеш!


.............................


Ако имате снимка с риза, не изпускайте момента да се кандидатирате за Общински съветник!


..............................


- Може ли да се забременее от ан*лен с*кс?
- Разбира се. Нали така се раждат политиците...
nik2 - специалист
– Жоре, вървят ли нещата с новото ти гадже?
– К'во да ти кажа? Мислех, че съм невероятен любовник, пък тя имала астма...


........................


- Защо си гол?
- Защото е Хелоуин.
- И ти какво си?
- Наргиле - дръпни си!


........................


Мъжът ми ме ядоса. Да му го върна, излях 2 литра вода пред пералнята. Ей, завалията, още се мъчи да я поправи!
nikolov333 - майстор
-Мамо,по какво се отличава зимният от летният риболов?
-Фактически и в двата случая баща ти е пиян,но зимата е с ватенка :)
nik2 - специалист
- Снощи у вас имаше як купон, а? Танци, викове…
- Ами! След 5 ракии дядо внесе един кошер, за да покаже как пчелите правят мед…


.......................


Има хора, които стават в 5 сутринта. Има хора, които за нищо не стават.


......................


Един врачанин намерил стара бутилка на брега на язовира и гледа вътре - дух. Търкал бутилката ни'къф ефект.
Търкал час, два и накра'а от бутилката се чул отегчен глас:
- А, ма'ани тапата, бе, да та е*а...
Andri01 - майстор
Мъжът е като каймата... 60% свиня, 40% говедо и две яйца. А сместа е предназначена за принцеси!

Тема "Вицове" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: