• 1
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 28
Ел. инструментите. Консумативи.
vencil - специалист
Да май си струва, сега като се замисля опцията за въртяща се на стъпки по 90 градуса редукторна кутия ми е задължителна. Боша и той май има такава опция що не е добър избор.
plamen6703 - майстор
Бош-а също е добър избор, но не твоя от линка!
Предлагам да видиш този модел, ако си решил да е "Бош" https://ygloshlajf.pazaruvaj.com/bosch/ ... /#opisanie
Избора е в твои ръце, каквото избереш това ще имаш! :partyman:
vencil - специалист
Избрахме по-евтиният :) , все пак е по-добре от нищо. :partyman: .
пишман_майстор - майстор
Макита може да е добра марка, но малките им шлайфчета не ми допадат . Не мога да кажа какви модели точно ( ако има някакви съществени разлики м/у моделите ) . Хубавото е, че има добра политика за частите.
vencil - специалист
Ами затова избрах Макитата пред Боша, въпреки че доста бошчета съм събрал в къщи и не мога да кажа лоша дума и все пак заради цените на резервните им части реших този път да е Макита (надявам се след време да не съжалявам за избора).
Иначе вчера пристигна (Makita 9558HNRG) и днес успях да го изпробвам, изглежда добре няма вибрации като онези много евтините и като че ли е доста по-безшумен от тях. Докато го разглеждах ми се видя тежичък но по време на работа не ми натежаваше фактически ми е удобен и приятно се работи с него.

Поръчах си го от тук и до колкото разбрах човекът пише тук във форума, любезен и коректен даже свърши и моето задължение с регистрацията на гаранцията за третата година :partyman: .

М/у другото доста се двоумих дали да е Bosch GWS 850 CE както предложи plamen6703 ама при положение че бях решил да е нещо в рамките на стотина лева викам си да не прекалявам :) .
plamen6703 - майстор
ср ное 06, 2019 8:38 pmvencil написа:
М/у другото доста се двоумих дали да е Bosch GWS 850 CE както предложи plamen6703 ама при положение че бях решил да е нещо в рамките на стотина лева викам си да не прекалявам :) .
М/у другото си поръчал едно към едно точно това, което съм ти препоръчал може да погледнеш :)
нед ное 03, 2019 8:33 pmplamen6703 написа:
Това е много добро като избор и качество https://technotools.bg/makita-9558hnrg- ... 25-mm.html търговеца е с отлична репутация, сигурна гаранция, сервизно обслужване и безплатна доставка!
Направил си отличен избор на машина и търговец, аз също съм клиент на Николай и при него възпитанието и почтеността са водещи в списъка с добрите му качества! :partyman:
Kumay - майстор
ср ное 06, 2019 9:09 pmplamen6703 написа:
Това е много добро като избор и качество https://technotools.bg/makita-9558hnrg- ... 25-mm.html търговеца е с отлична репутация, сигурна гаранция, сервизно обслужване и безплатна доставка!
Направил си отличен избор на машина и търговец, аз също съм клиент на Николай и при него възпитанието и почтеността са водещи в списъка с добрите му качества! :partyman:
Караш ме да се чувствам малко неудобно, но благодаря за добрите думи!
През всичките години, в които се занимавам с тази работа винаги съм се старал да бъда първо човек и после търговец.
prascho - майстор
Ники, дали ще има черен петък :?:
Kumay - майстор
ср ное 06, 2019 10:23 pmprascho написа:
Ники, дали ще има черен петък :?:
Ще има, но не на всичко.
Chefo77 - майстор
Както повелява традицията - цената наполовина, нали? :D
  • 1
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 28

Тема "Ъглошлайф хоби - препоръки за закупуване ?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: